Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányod meddig alszik...

Kamasz lányod meddig alszik szünetben?

Figyelt kérdés

Enyém 16 éves, és még mindig alszik... Egyszerűen nem tudunk programot tervezni hétvégén és nyári szünetben, mert egyig, kettőig alszik.


Sajnos bagoly típus. Ha iskola van akkor nincs probléma,. ez csak ilyenkor van.


Az apja sokszor felkelti délelőtt 11 körül, amikor mennénk valahova.


Ez mennyire "normális", hogy ennyit alszik?


jún. 29. 12:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
95%
Simán alszanak délig, ha úgy van. Ha másnap reggel program van, szólok előre, és felkelnek. Heti átlagban csak kialusszák magukat :D
jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
😃😃😃 Igen, azt hiszem, így van. 🙂
jún. 29. 16:49
 23/40 anonim ***** válasza:
21%

Lehet nekem esni, de én is a #16-ossal értek egyet, fél10-nél nem hagyom tovább aludni, ne erről szóljon az itthonlét.

(Az apjánál év közben is ez van, ha ott alszik, ezért is vagyok erre érzékeny.)

15 lesz amúgy.

Nálunk is van 2 kisebb, ők fél9 fele kelnek egyébként (maguktól.)

Nem szeretem, ha elúszik az egésznap, és délután 2-kor még pizsamában mászkálnak.


Ha megyünk valahova, én felkeltem őket, nem várok...

jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Persze igazad van. Ha megyünk valahova időre akkor kel nyilván. Egy hete kirándulni voltunk, akkor reggel 8 kor kelt, mert várt ránk a csoport 9 kor.
jún. 29. 18:40
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Ma délután 4-kor kelt a 14 éves lányom. Nem volt programunk, úgyhogy hagytam aludni. 10 hónapon át kora reggel kellett kelni, ennyit szerintem megérdemel, ha úgysincs programunk.
jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Látom elég vegyes a paletta. 🙂 Azokon a napokon amikor nincs terv, program, hagyni fogom én is. Augusztus 20 - ig kb., mert utána vissza kell állnia az őszi menetrendnek. Köszönöm hogy írtatok és köszönöm, hogy mindenki kultúráltan szólt hozzá. Ritka itt ez.
jún. 29. 18:54
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 éves vagyok és hétvégén illetve szabi alatt én is 1-2ig alszom.
jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Egészségedre váljon! 🥰👌
jún. 29. 20:29
 29/40 anonim ***** válasza:
47%
Hánykor fekszik le hogy 13-14h kor kel? Reggel 6kor? Otthon van éjszaka? Nyomja a gépet, telefont hajnalig?
jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Leirtam mindent a kommentekben.
jún. 29. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!