Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányod meddig alszik...

Kamasz lányod meddig alszik szünetben?

Figyelt kérdés

Enyém 16 éves, és még mindig alszik... Egyszerűen nem tudunk programot tervezni hétvégén és nyári szünetben, mert egyig, kettőig alszik.


Sajnos bagoly típus. Ha iskola van akkor nincs probléma,. ez csak ilyenkor van.


Az apja sokszor felkelti délelőtt 11 körül, amikor mennénk valahova.


Ez mennyire "normális", hogy ennyit alszik?


jún. 29. 12:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális. De ettől ti miért nem mehettek el programra?
jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy mi ettől nem mehetünk el programra? Mi elmehetunk nélküle. De vele közös programokat nem tudunk.
jún. 29. 13:44
 13/40 A kérdező kommentje:
Ő mondta egyébként hogy strandra szeretne menni hétvégén. 🙂 Meg azt is, hogy délelőtt. Igaz, nem beszéltük meg hogy szombaton vagy vasárnap szerette e volna. Így marad a holnap. Feltéve ha felkel.
jún. 29. 13:46
 14/40 anonim ***** válasza:
96%
Meddig van fent? Ha közel hajnalig, nem csoda.
jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Hát egyig kettőig tuti. Cseveg a barátnőivel, olvas, zenét hallgat, filmet néz (nyelvvizsgara készül és amiatt is).
jún. 29. 13:53
 16/40 anonim ***** válasza:
58%
Leazavazhattok, de nálunk ezt már nem engedjük. Hajnalig gépezett a 2 nagy és délután keltek. A férjem beállította a netet, hogy éjfélkor kapcsoljon le. Az éjszaka alvásra való. Másnap ha sokáig alszanak, akkor elment a nap fele. A férjem 2 műszakos és akkor csak 2 hetente találkoznának. Programokra jönni akartak mindig, de olyan fáradtak voltak, hogy nem tudták élvezni. Ilyenkor az étkezések is kimaradtak a gyerekeknek. A legnagyobbnak betegség miatt muszáj figyelni az étkezésre, gyógyszerekre és amiatt se hagyhatjuk. Nálunk van 2 kicsi is, akik reggel időben kelnek és mennek rögtön a nagyokhoz (a kicsik nem értik miért alszanak sokáig).
jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem szavazunk le, pont ezen gondolkoztam én is. Egyébként 5 perce jött ki a lányom a szobájából. Elment több mint fél nap. Ami ma nem baj. Meg általában nem baj, csak azt nem szeretném, hogy ilyen "eltolódott" időhöz szokjon hozzá aztán.
jún. 29. 14:12
 18/40 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a rekordom a 2 óra volt ébredésre.

Teljesen normális. Ha programot szerveztek előre beszéljétek meg, állítson ébresztőt stb. De ha olyan a program ami nem érdekli akkor nyilván nem fogja megerőltetni magát, akkor nem is kell vinni. Kérdezzétek meg mihez lenne kedve.

jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
35%

16-os vagyok.


Ezek szerint senkinél soha semmit nem kell egy nagyobb gyereknek segíteni? Ezt sem tartom normálisnak, hogy csak vannak egész szünetben. Nálunk a 2 nagy 14 és 18 éves. Feladatot kell nekik adni szerintem, nem szólhat az egész szünet a netezésről és alvásról.

jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Van feladata, persze. Délután mos, tereget, beszed. Ha épp úgy van, elmegy a Lidlibe, bevásárol a nagymamájanak. Segít is neki például takarítani, kertet gondozni.


Azon kívül a második nyelvvizsgajara készül. Szóval azért nem "léha" a létezése.

jún. 29. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!