Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányod meddig alszik...

Kamasz lányod meddig alszik szünetben?

Figyelt kérdés

Enyém 16 éves, és még mindig alszik... Egyszerűen nem tudunk programot tervezni hétvégén és nyári szünetben, mert egyig, kettőig alszik.


Sajnos bagoly típus. Ha iskola van akkor nincs probléma,. ez csak ilyenkor van.


Az apja sokszor felkelti délelőtt 11 körül, amikor mennénk valahova.


Ez mennyire "normális", hogy ennyit alszik?


tegnapelőtt 12:56
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Nem depressziós, mielőtt valaki kérdezi. Kiegyensúlyozott, vidám lány, sok barátja és programja van.
tegnapelőtt 12:58
 2/39 anonim ***** válasza:
98%

Bagoly típus + nyári szünet van!

Miért kellene hajnalban kelnie?? Hagyjad már szerencsétlent pihenni, pár év múlva míg él nem fogja magát kialudni.

tegnapelőtt 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom, feltűnt-e, de írtam, hogy most is alszik. Sem hajnalban nem keltjuk fel, sem nincs szó arról, hogy nem hagyjuk pihenni. De azért köszönöm.
tegnapelőtt 13:06
 4/39 anonim ***** válasza:
98%

Normális, hagyjátok békén.

Én is szerettem hétvégén meg nyári szünetben sokáig aludni. Apám állandóan pampogott és haragudott miatta, mert hogy elmehetnék helyette dolgozni is... Nem voltunk rászorulva kicsit sem. Minden nap 5:30-kor keltem, hogy beérjek az iskolába, de éppen csak kiugrottam az ágyból, már mehettem is a vonatra. Míg más azt tervezte, hogy hova megy bulizni hétvégente, én örültem, hogy alhattam. Ha hétvégén megébredtem 5:30-kor és rájöttem, hogy hétvége van és még alhatok, én voltam a világ legboldogabb embere.

tegnapelőtt 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Na jól van, akkor nem izgatom magam rajta annyit. 🙂


Barátainknak is ennyi idős lánya van, és ők például már hazafele tartanak a strandolásbol. Csak emiatt jött ki a kérdés belőlem.

tegnapelőtt 13:15
 6/39 anonim válasza:
88%
Teljesen normális, h délig egyig alszik, kamaszkorban amúgy is rengeteg változáson megy keresztül a testük is, ezért felborul sok minden. Nyugodtan kérdezzétek meg, h az neki nem lenne e a baj, hogyha ő aludna, de ti elmennétek programra?! Nem kell otthon ülnötök azért mert ő alszik, hidd el. Majd terveztek vele néha programokat. Lassan kevesebb program lesz vele. Ez sajnos ilyen életszakasz
tegnapelőtt 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Én is tovább alvó voltam ennyi idősen mindig, de ilyen max fél 10-ig, nem 14-ig.
tegnapelőtt 13:17
 8/39 A kérdező kommentje:
Persze, nem is erről van szó. Mi már azóta voltunk vásárolni, meg a piacon is. Nyilván oda amúgy se jött volna.
tegnapelőtt 13:19
 9/39 anonim ***** válasza:
88%

Ameddig akar. Ebben a rohadt hőségben amúgy se nagyon lehet mit csinálni. Ha az ember nem a strandon van, akkor kint árnyékban se jó. Majd este hűl a levegő, ő is aktivizálódik, ez logikus. Ha ő jól érzi magát, nincs gond.


Augusztus második felében viszont nem árt, ha már lassan visszaszokik nappali életmódra. Ha jön a suli, addigra rendezőjön vissza normálisra a bioritmusa, mert a hirtelen váltás nem leez kellemes, de nagyjából ennyi.

tegnapelőtt 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezzétek meg előző este, mit szeretne. Mondjuk ha strandolást terveztek, inkább szeretné ha felkeltenétek, vagy inkább hogy otthon hagyjátok? Persze ha csak miatta lenne a strandolás, akkor mehettek délután is, legalább kevésbé égtek le.
tegnapelőtt 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!