Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rossz anya vagyok ha megengedt...

Rossz anya vagyok ha megengedtem a 13 éves gyerekemnek hogy befesse a haját?

Figyelt kérdés
jún. 25. 22:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de jót sem tesz a gyereknek. Én csak színezőt engednék ilyen fiatalnak, mert tönkreteheti a haját a sok vegyszer, allergizálhat is.
jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

én is simán engedném.

én már 32 vagyok. 8.-as tablófotózásra vörös vastag csíkokat festhettem a hajamba, 8.as ballagásra pedig a világos barna hajam feketére festhettem. Onnan 9 évig voltam fekete, majd lila, majd még a karom is kivarrattam.

Mostmeg osztályvezető vagyok :D

jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Kb 10 eves kora ota van a hajaban egy szines tincs.

Egyenlore az egeszet nem engedem de hajszinezovel siman lehet azt a tincset. Hol kek hol zold hol pink hol lila ...

jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem ettől lesz vki rossz anya. De szerintem nem jó ötlet. Evvel még bőven van ideje, felesleges dolog.
jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen festettem be először illetve a legjobb barátnőm is. Annyi a különbség hogy én vörösre (élénk pirosra) festettem LIVE hajszinezővel, ő meg tartós fekete hajfestékkel. Szerintem inkább csak azt nézd meg hogy az iskolája mint enged.
jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
màr gimnáziumba jár,ott meg mindent megengednek. Köszönöm a válaszokat
jún. 27. 15:12
 17/20 anonim válasza:
Én 15 évesen pont így nyáron festettem piros csíkokat a hajamba, majd egy hónap múlva visszamentem a fodrászhoz és az egész hajam vörös lett.😁 A suliban senkit nem érdekelt igazán, az osztályfőnököm egy baromi cuki fiatal férfi tanár volt, és mindig is nagyon csípett. Az évnyitón (matrózblúz, meg minden…) megjegyezte, hogy nagyon illik hozzám. Ennek már 4 éve, még mindig élénk vörös a hajam. Van egy kék, egy rózsaszín, és egy szintén vörös hajú barátnőm is. Kitűnőre érettségiztem tavaly, tetoválásom is lett, dohányzom is, és anyukám így szeret, valamint a barátaimat is imádja.😁
tegnapelőtt 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én mint szülő önmagában attól félnék, hogy a hajfesték mit okoz a gyermek hajával. Főleg mikor erősen szőkiti vki. Nálunk fonás szokott lenni, de attól is hullik a haja, így hosszútávon nem jó. Tetkót is szoktuk engedni, de csak olyat ami lekopik pár nap alatt. Ez is úgy működik, mint régen, ha az egyik gyerek elkezdi akkor a többi is akarja. Lányok a médiákban pedig folyamatosan azt látják, hogy mindenki kirakja mindenét, fest, tetovál sminkel... Mindenki kigondolja, hogy az ő családjában hol a határ.
tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha a "gyermek" a hajfestéstől romlik el és kezdi kipakolni mindenét, akkor ott valami már korábban lett elrontva...
tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Inkább hajszínezőt próbáljon ki hajfesték helyett.

És nem ettől lesz valaki rossz anya.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!