Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rossz anya vagyok ha megengedt...

Rossz anya vagyok ha megengedtem a 13 éves gyerekemnek hogy befesse a haját?

Figyelt kérdés
jún. 25. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem
jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem.


Viszont én a helyedben megnézném az iskolája házirendjét, hogy nem tiltja-e. Persze, most kezdődik a nyár, de kitudja, hogy mennyire tartós a festés, és mi lesz sszeptemberben, de nehogy meglepi érjen titeket... Nálunk az általános iskolába eléggé szigorú a hajviselet... Ki tudja, hogy a középiskolában(gondolom már oda fog járni) mennyire veszik szigorúan.

jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Szörnyű anya vagy, ezekből a gyerekekből lesznek a drogos pedofil semmirekellők! Nézd csak meg a bizijét, reggelre minden jegye 1-essé fog alakulni.


Ja nem. Hadd fesse be, semmi baja nem lesz tőle. A legrosszabb ami történhet, hogy le kell vágni.

jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem, hogy valaki ettől rossz anya.


Az én lányom 16 éves. A festést nem engedem neki, mégpedig azért nem, mert a gyönyörű sötétszőke haját akarja feketére festeni. Nem, ezt nem engedem meg neki.


Kompromisszumot kötöttünk, hajszinezo lett belőle, közepbarna, ami 14 mosás után elvileg lekopik.

jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Igen, rossz. Színező is létezik.
jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

5


Szóval a fosszínű haját akarja átfesteni gyönyörű feketére, te meg nem engeded...

jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Igen
jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

2-essel egyet értek, egy ismerős gyereke miatt választás elé került a család, hogy vagy a haja lesz másnapra eredeti színében, vagy keresnek másik iskolát (egyházi fenntartású amúgy). A haj lett visszafestve.


De egyébként a szinező tényleg jobb, mert akkor ki tudja próbálni, hogy tényleg tetszene-e neki, akár több félét is a nyáron :)


Másfelől az egyik barátnőm olyan szerencsétlenül választott először festéket, hogy csomókban hullott tőle a haja, és bár a fodrász helyre tudta pofozni, de sosem lett olyan dús és vastag, mint előtte.


Egyébként nem, nem vagy rossz anya.

jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Jajjaj, de boldog világunk lenne, ha a "rossz anyaság" ennyiben kimerülne...
jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!