Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves lányt elengednél...

17 éves lányt elengednél barátokkal a Balatonhoz? Túlféltem?

Figyelt kérdés

3 barátnőjével és 2 barátjával szeretnének menni, az egyik fiú szüleinek a nyaralójába, Földvárra.

Apja szerint menjen, érezzék magukat jól. Szerintem pedig ehhez még gyerek, majd mehet nyaralni barátnőkkel érettségi után. Egy nyugodt percem nem lenne, amíg nincs itthon. 120 km, bármi baj van, nem tudok hogy segíteni neki, nem tudok ott lenni 15 perc alatt.


A többieket engedik, ő haragszik, hogy dedósnak nézem és én csak akkor vagyok boldog, ha a szobájában ül... Ez nem igaz, szinte mindenhová mehet városon belül, időpontra sem kell már hazajönnie lassan egy éve, de egy fiatal lány ne menjen egyedül nyaralni, bármi baj lehet.


jún. 25. 18:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Lesz a közelben nagykorú? (többi gyerek szülei, stb?)
jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha ismernéem akikkel megy, engedném. Egy év múlva nagykorú. Ha valami akkora baj lenne, tudnak mentőt hívni. Más esetben még vélhetően megbírkózik vele.
jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Én lányom most lesz 16. Én elengedtem egy hétre, de ott a barátnő szülei is ott vannak.
jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nagykorú lesz, az egyik fiú 19 éves (ismerem, az egyik lánynak a barátja). De szülők nem lesznek.
jún. 25. 18:33
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Ez esetben engedném.. Második voltam.
jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
63%
Igen tulfelted.
jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Egy 17 eves lany majdnem nagykoru.. es ha betolti a 18 at akkor mar nem lesz beleszolasod foleg igy ... Hat nem tudom lehet elengednem :).
jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
30%
Nem engedném
jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
A lány viselkedésétől függ, van akit simán engednék, de olyan is van, akit nem.
jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Szabályok betartásával engedném, nekem is így engedték 15 éve (17 évesen).


Meg kellett adnom a tobbieo

jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!