Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezhet, hogy a kamasz nem...

Létezhet, hogy a kamasz nem érett az érettsegire?

Figyelt kérdés

Kilencedikben bekerültem egy távoli rokonommal egy gimibe. Én A osztályos voltam, ő B. Ő átment mindenből, én kilencedikben évet ismételtem, 4 tárgyból megbuktam, átvittek egy másik iskolába, ott 4,6 volt az átlagom (rendes, normális gimi, nem kisegítő).

Amikor a rokonom szalagavatózott, meghívtak az ünnepségre. A szalagtűzésről pont lemaradtam, a tancra értem oda. Jöttek az A osztályosok és az egyik családtag odasúgta nekem, hogy biztos fájhat, hogy nem táncolok közöttük, de pont az ellenkezőjét éreztem.

A ballagásra is meghívtak, néztem a ballagókat és csak arra tudtam gondolni, hogy mázlista vagyok, hogy nem vagyok közöttük, nem éreztem magam késznek az érettségire.

Más évismétlők nehezen élik meg, hogy a volt osztályuk épp valami fontos dolgon megy át, de én pont, hogy örültem, hogy kimaradok.


Ezért kezdtem gondolkodni, hogy ha van olyan, hogy valaki nem iskolaérett, létezik olyan, hogy valaki éretlen az érettségire?


jún. 22. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Csak lusta tanulni. Az érettségi annyira alap dolog, minthogy tud az ember írni olvasni mert járt iskolába. Egy majom is megcsinálja, ha készül rá.
jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!