Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi zsebpénzt adtok a...

Mennyi zsebpénzt adtok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Illetve hány évesek most, és hány éves kortól kapják?

Meg vannak elégedve vele, vagy robbet szeretnének?



jún. 18. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
8 és 10 évesek, nem kapnak. Abból költenek amit az ünnepekre kapnak a nagy- és dédszülőktől
jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
18 éves, van társkártyája az apja bankfiókjához, annyit költ amennyit akart, szüksége van.
jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A kisebb 7.osztályos, ő 7ezer Ft-ot kap. Nem igazán költ semmire, csak gyűlik a számláján. A nagyobb 11-es, ő 20ezret kap havonta. Ebből jár szórakozni, ha valami olyan dolgot akar, amit én nem veszek meg, ebből fizeti, meg gyűjti is. Ünnepekre is szoktak pénzt kapni, meg a kisebb ösztöndíjat is kap, így párszázezer Ft-juk már összegyűlt. Meg vannak vele elégedve, nem mondták, hogy többet akarnak.
jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A 14 év alattiak életkorx100 Ft-ot kapnak hetente. A 14 év feletti nagyjából ekkora összeget kap havonta bankszámlára, felfelé kerekítve. Egyszerre kezdtek kapni, nem tudom már hány évesen, a legkisebb 8-9 éves lehetett. Osztálykirándulásra, ilyesmire adok külön pénzt.
jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

semennyit.

Ha valamit szeretnének, kérnek, kapnak rá.

Nekünk is annyi zsebpénzünk volt, amit a mama dugott néha a zsebünkbe. Ennek ellenére tudunk a pénzzel bánni.

jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem kapnak.

A mamák minden ünnepre borítékot adnak, már évek óta nem én teszem el, hanem a 10 éves is gyűjtheti magának.

A nagy technikumba jár, a 8000 Ft havi ösztöndíj az övé.

És ha bármelyik elémáll, hogy mennék moziba, adj 3000 Ft-ot, adok.

jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
16 éves, dolgozik
jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Én heti 1-1 ezrest adok a 2 kisiskolás gyerekeknek. Nekik megveszünk mindent ami kell, de mindig annyi felesleges dolgot akarnak, hogy bevezettük ezt. Gyűjtik egy picit mindig, de sokat nem sikerül, 3-10 ezer max és már költik el.
jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Heti 5 ezer forintot, 10 éves.
jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Én mindennap ételre utalok neki 2000Ft-t. Mást ezenkívűl nem nagyon kap. Ha valami programra megy, akkor nyilván kifizetem, de egyébként már dolgozik is, plusz ösztöndíjat is kap suliban.

Lassan 17 lesz.

jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!