Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig/hanyadik...

Hány éves korig/hanyadik osztályos koráig kíséred el a gyermekedet az évnyitóra/évzáróra?

Figyelt kérdés
Páromnak az előző kapcsolatából van egy 13 éves lánya. Most 6.osztályos.(4 évet volt ovis) Kérdeztem tőle elmegy-e az évzáróra. Még mindig úgy gondolja, hogy menne. Nekem ez nagyon furcsa már ennyi évessel. Ráadásul ilyenkor a gyerek anyja is ott van.
jún. 15. 11:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
És az téged mért zavar, ha a párod menni akar?
jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg bölcsis a lányom de jól emlékszem engem sima bizonyítvány osztásra csak 4.ig kísértek. Felsőben már egyedül mentem és utána hazamentem, utána közösen mentünk ebédelni. Utána barátnőkkel találkoztam már. A ballagás az más tészta.
jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A nyolcadikossal is mentem, mert a szülőkhöz is mindig van 1-2 szava az ofőnek. Mondjuk a kicsi még kicsi, szóval miatta mindenképpen mennénk. De volt, hogy a végén az osztályterembe pont a kicsihez nem mentünk, a középső ötödikbe ment, meg kellett nézni az új ofőt, a nagy nyolcadikba, ott meghallgattuk, hogy hajrá felvételi, a kicsivel meg éppen nem történt semmi érdekes abban az évben, így ő maradt egyedül. Kéne egy harmadik szülő néha. :)
jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem anya az összes évnyitómra és évzárómra jött. Azt hittem ez mindenkinél így van, hiszen mindig tömeg volt...
jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, neked mi közöd van ahhoz, hogy a gyerek apja! elmenne-e a saját gyerekének az évniytójára vagy sem?


Neked ezzel semmi dolgod, ő megy, te maradsz otthon, ha nincs kedved.

Én biztosan nem mennék el, mert utálom a kötelező szrokat.

jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez szokástól függ, nálunk felsőben már senkinek a szülője nem volt ott ezeken, full ciki lett volna. A bizonyítványt az osztályteremben osztották oda be se fért volna minden gyerekhez plusz 2 szülő.


Egyházi suliban tanévzáró mise van, ha ott az összes gyerek szintén nem férnek be a szülők.

jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%
Általánosban engem végig kísértek az ilyenekre, én se tervezem másként, de ha a gyerekem igényli, megyek a középsulisokra is.
jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Andi80018 ***** válasza:
89%

A fiam is hatodikos, én nem megyek. Szerintem egy szülő se megy, mit álljak ott, hallgatni az igazgatót, alsóban voltam csak. Egy sima évzáró csak, nem ballagás.

Viszont, más lenne a helyzet, ha kapna valamit eredmény miatt. Akkor tuti elmennénk mindketten, videóra is vennénk. De mivel ez a veszély jelenleg nem fenyeget, egyedül megy...

jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A mi sulinkba szokás menni mindenkitől szülőnek minden évbe.
jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen menjen. Nagyon rossz a gyereknek ha az apja kimarad es az anyja van csak ott egy esemenyen.
jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!