Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig/hanyadik...

Hány éves korig/hanyadik osztályos koráig kíséred el a gyermekedet az évnyitóra/évzáróra?

Figyelt kérdés
Páromnak az előző kapcsolatából van egy 13 éves lánya. Most 6.osztályos.(4 évet volt ovis) Kérdeztem tőle elmegy-e az évzáróra. Még mindig úgy gondolja, hogy menne. Nekem ez nagyon furcsa már ennyi évessel. Ráadásul ilyenkor a gyerek anyja is ott van.
jún. 15. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy az a baj, hogy a gyerek anyja is van! Hát a kérdésednek nem a szülő-gyerek kapcsolathoz van köze (egyébként ha utána iskola van, nem egy külön esti esemény, akkor 2.-tól már ott lehet hagyni), hanem a ti párkapcsolatotokhoz. Gondold végig, hogy van-e alapja a féltékenységednek; ha van, akkor szakíts, ha semmi okot nem szolgáltatott, akkor meg nyugtasd le magad.
jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereknek jól esne h a szülő elkísérje őt akkor sosem késő. Végső soron ez egy ünnep
jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem az számít, más mit csinál, a párod menni akar, neked meg konkrétan semmi közöd hozzá. És ha ott a gyerek anyja? Rohadt biztos lehetsz a kapcsolatotokban, ha ezen kombinálsz...
jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem anyukám mindig eljött az évzáróra, utána pedig együtt ebédeltünk és nagyon jól esett h ott van. Mindig kerestem őt a tömegben, ha késett akkor szomorú voltam
jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem fianak evnyitojara es evzarojara mindig elmegyunk egyutt, es leszarom, hogy ott a gyerek anyja is. Az a dolga, hogy ott legyen, mint ahogy a mienk is.
jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem mész te is vele ? Végső soron a párod gyermekét ünneplitek.. nekem nem az a furcsa h az apa elmenne hanem az h neked hh nem jutott eszedbe ? Hisz illendő lenne támogatni
jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne mehetne, ha a gyereknek jól esik?

Addig örüljön, amíg nem ciki apu!

Egyébként ha jól emlékszem általánosban végig jött anyukám. Mindenkinek ott voltak a szülei. Középiskola volt az első, ahol egyedül mentem.

Nekem meg az a fura, hogy a gyerekemnél már most másodikban sincs ünnepség, csak osztálytermi biziosztás lesz. És még csak nem is kötelező részt venni a szülőnek.

jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan ennyi idős a fiam. Igen elmegyek.
jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

?????

Mégis ki a féltékeny? Teljesen nyugodt vagyok.

8 éve vagyok a párommal. A gyerek anyja lépett le mikor a kislány 2.5 éves volt. Évek óta férje van és egy ovodás gyereke az új hapsitól. Azert írtam hogy a gyerek anyja is ott van, mert azt mondta másoknál 1 szülő szokott lenni.Engem nem kisérgettek ilyen idősen. Csak azért menne mert szerinte úgy illik.

jún. 15. 12:25
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Ötödikes a fiam, már tavaly sem mentem (senki szülője nem megy már), sőt idén ő sem megy az évzáróra, mert leugrunk a Balatonra, nem leszünk itthon.
jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!