Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A családom miért büntet...

A családom miért büntet azért, mert undorodok az öcsémtől? Miért nem fogadják ezt el?

Figyelt kérdés
Én 14/L ő 10/F Én utálom.
2010. okt. 24. 13:03
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
78%

- csal

+ csak

Válaszolj rá légyszíves!

15/L

2010. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
78%
Elég furcsa saját testvéredet utálod? :O Jó nekem is néha elegem van belőlük agyon tudnám csapni őket. :D De ilyet nem mondanák soha. :S
2010. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vagy százas! Nekem van egy nővérem aki 10 évvel idősebb nálam de jól kijövünk egymással! Persze néha mi is veszekszünk de hamar kibékülünk. Én pár percnél tovább nem is tudok rá haragudni. Egyszer mondtam neki hogy utállak mert beárult apánál és apa ezért kiabált velem. Azóta soha ilyet nem mondtam neki! Még aznap megöleltem és bocsánatot kértem tőle.Ja, és a tesóm nem sokat van itthon ugyanis már dolgozik de ha itthon van sokat beszélgetünk, mivel egy szobában vagyunk így együtt alszunk, együtt tv-zünk. A szüleim dolgoznak, az egyetlen bnőm már egy másik városban lakik, az osztályomban csak 3-4 lánnyal tok néha beszélni, a fiúk állandóan csesztetnek, főleg az egyik. Szóval sokszor érzem magam egyedül. Úgyhogy én örülnék neki ha lenne egy öcsém! Nem tudnék vele olyan dolgokról beszélgetni mint a nővéremmel de legalább lefoglalna mikor egyedül vagyok, játszanék vele és nem gondolnék a gondjaimra! És hálás lehetsz a lovadért mert több millió olyan gyerek van akinek minden álma egy ló de nem kaphatja meg mert nem olyan környéken lakik ahol meg lehetne oldani a tartását vagy mert NINCS RÁ PÉNZÜK! Ahogy nekünk se. Még arra se jut hogy legalább járhatnék egy lovardába lovagolni. Számora felfoghatatlan hogy, hogy lehetsz ilyen durva az öcséddel!Csak azért lóg rajtad mert szeret és veled akar lenni!!!!Gondolkozz el!


L/14

2010. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerű a dolog FÉLTÉKENY!!
2010. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!