Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A családom miért büntet...

A családom miért büntet azért, mert undorodok az öcsémtől? Miért nem fogadják ezt el?

Figyelt kérdés
Én 14/L ő 10/F Én utálom.
2010. okt. 24. 13:03
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

ma 18:08


Gépért mi is veszekszünk.


Neki a gépe nem tudja leolvasni a legtöbb játékot, ezért szó nélkül bemegy a szobámba, bekapcsolja a gépet, oszt játszik. Meg kicsitrégebben vette megy tök jó (nem neki való) játékot. Mi lett a vége? Lenyúlta a játékomat. ELLOPTA!!! Engem meg agyonvernek, ha elveszem tőle, mert én vagyok az idősebb, és a kissebb fontosabb -.-" Amúgy meg van egy hugom és vele jól jövök ki.

2010. okt. 24. 19:18
 32/54 anonim ***** válasza:
71%

örülj neki,h van testvéred!abba gondolj bele,h ha most rossz viszonyt alakítasz ki akkor kire fogsz számítani ha ne adj isten történik valami a szüleiddel?vagy öregkorotokra ki lesz ott neked ha már a szüleid nem élnek!?nekem 4tesvérem van és igenis,nagyon szuper ha az embernek vannak testvérei!lehet kivel ellenni,titkokat megosztani,tanácsot kérni,de ezt csak akkor fogod megérteni és megtudni ha nagyobbak lesztek!eljön majd az az idö amikor visszasírod,h legyen melletted a tesód!

a testvérnek meg nem beégetni kellene mások elött a testvérét hanem megvédenie ugyh szerintem az ilyen "okos"tanácsokat meg tartsa meg a válaszoló magának!a lopás lehet egy betegség is,ha igen sokat csinálja akkor vagy figyelemfelhívás vagy tényleg mentális baja van!beszélj vele,h ezeket miért csinálja?kérd meg,h ha azt szeretnéd,h hagyjon titeket kicsit lógva akkor tegye meg,de adj neki cserébe valamit,mondjuk,h majd késöbb társasoztok vagy kártyáztok vagy elmentek együtt lovagolni vagy mit tudom én...csak valamivel kenyerezd le és így érezni is fogja,h attól még fontos ő!arra nem gondoltál,h azért legyeskedik mellettetek amikor a barinöddel vagy,mert tetszik neki a barátnöd?ez is egy lehetséges dolog,de SOHA ismétlem SOHA nem bánts őt,mert nem tudhatod,h milyen fájdalmat okozol ezzel és lehet,h egy életre bánni fogod!inkább állj ki mellé,védd meg őt,szeresd és meg fogja majd hálálni azzal,h ha neked kell egy kis egyedüllét akor meg fogja adni!rosszul állsz a dolgokhoz,ésszel csináld és könnyebb lesz!

2010. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

ma 19:28


Majdnem hánytam a válaszodon. Én őt szeretni? Még viccnek is rossz. Szerintem a tesóm menjen a saját haverjaihoz. Én anno 10 évesen ha tehettem elmentem a haverokkal suli után a városba b@romkodni, meg a könyvtárba lecót írni... A tesómmal nem fogok lovagolni. ha nem szeretem akkor NEM

2010. okt. 24. 20:33
 34/54 anonim válasza:
57%

Akkor mi a f.sznak írsz ki ilyeneket... Levágni az öcséd kezét... NÓÓÓRMÁLIS VAGY? o.O Nekem lassan 6 éves a kistesóm sokat nyaggat meg minden, de szeretem... Te tesőd is azért teszi mert Ő szeret Téged... Te meg ezért a kezét akarod levágni meg ilyenek? Gratulálok.. És már bocsi de annak a válaszolónak van nagyon igaza akinek a válaszától Neked hányinkgered van Kedves Kérdező... Ha akarod bővebben elmagyarázom Neked msn en hogy milyen kib.szottul fontos a család... De ezt majd csak akkor fogod megérteni ha a te családod is olyan lesz mint most nálunk... :(

Köszi hogy elolvastad! 16/F

2010. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

"Kedves" 0 százalékoz válaszoló.


Bííííííííííííííztos... Msn-emet nem adom meg. A család nem érdekel. A tesóm egy f@szláda g*ci. Ha eljönnnél akkor nem pattognál.

2010. okt. 24. 21:38
 36/54 anonim válasza:
57%

Jajj... Látszik h pici vagy még :D Kinövöd ;) Hidd el 2 út van:

1. Elkényeztetett h.lye kis p.csa leszel Aki mindent lesz.r és minden második nap öngyilkos akar lenni

VAGY

2. Szeretni fogod a családodat, öcsédet, és haragudni fogsz magadra hogy anno miért tettél/gondoltál ekkora marhaságokat


Oké nem kell az msn majd itt írok privátot 1-2 szer xD

Ja és a tesód nem lehet f.szláda g.ci... 10 évesen nem...

aki x évesen nőket erőszakol, gyilkol, ilyeneket csinál na az f.szláda,g.ci

0 % os voltam ;)

Ui: Mi az hogy nem pattognák? ott helyben kapnál egy olyan átszállót...

2010. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

ma 21:53


Szeretenm a családomat csak az öcsémet nem. ez már kb 7 éve így van xĐ

2010. okt. 24. 22:12
 38/54 anonim ***** válasza:
57%
Én a 17:43 -mas vagyok. Úgy látom a szüleid joggal büntetnek... nem vagy normális! Ilyeneket írni? És hogy már 7 éve azaz 3 évesen utáltad? Gondolkozz már el cseszdmeg! Ő neki LÉTFONTOSSÁGÚ a szereteted! Nem a barátnőd kell neki nem a másik tesód (erősen kétlem hogy vele jól kijössz) hanem TE kellesz neki! CSAKIS TE! Légy szíves olvasd már el még egyszer az előző válaszom hátha megérted miről pofázunk mi itten neked! Te kéred ki magadnak hogy kötelező szeretned? Te kéred ki hogy neked is vannak érzéseid? Nem merült fel abba a valószínűleg bolhafingnyi agyadba hogy egy 10 évesnek mennyire rohadt szarul esik ha a nővére úgy bánik vele mintha zavarná az hogy egyáltalán a világra jött? Ehh... minden esetre ha később rossz társaságba keveredik, drogozik, iszik, cigizik és öngyilkos akar lenni akkor ezt a lavinát valószínűleg TE INDÍTOTTAD EL!
2010. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
40%
Nem szeretnék csúnyát írni, mert nem akarom, hogy lepontozzanak, de van véleményem(veled értek egyet). Ne hangoztasd hogy utálod mert azzal csak magadnak okozol kellemetlenségeket. Ne szólj hozzá, abszolút szard le. Az ember testvérei csak annyiban kötődnek hozzánk, hogy ugyan attól az anyától és apától vannak. Ha érzelmileg nincs köztetek kötelék nem érdemes foglalkozni vele. Testvéred mert ugyan azok a szüleitek, de tulajdonképpen csak lakótársak vagytok.
2010. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim válasza:
41%

Kedves utolsó

Hogyan szarja le mikor együtt élnek? Nem szól hozzá akkor is a szüle fogják nyaggatni (egyébként igazuk lenne) hogy miért nem szólsz a tesódhoz mikor már órák óta kér vmire pl :)

Ebből egy kiút van :D Szeresd meg a tesód vagy legalább ne bántsd , piszkáld és azért ha kér valamire vagy valami akkor legalább annyit h bocsi most nem érek rá ;)

2010. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!