Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A családom miért büntet...

A családom miért büntet azért, mert undorodok az öcsémtől? Miért nem fogadják ezt el?

Figyelt kérdés
Én 14/L ő 10/F Én utálom.
2010. okt. 24. 13:03
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Jah és nem kop le... Legutóbbb felültettem egy tök vad lóra, és leesett.
2010. okt. 24. 13:48
 12/54 A kérdező kommentje:
Azért se kopott le...
2010. okt. 24. 13:52
 13/54 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg CSAK annyira szeretni, mint önmagadat, és akkor minden rendben lesz...
2010. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
54%

JÉZUSOM! Te normális vagy? Felültetni az öcsédet egy vadabb lóra? és leesett és te erre olyan büszke vagy és azon akadsz ki h nem kopott le? És ha nagyobb baja esett vola mondjuk rosszabbul esik, vagy a ló megtapossa?:O Basszus térj már észhez az öcséd még kis gyerek. Oké nem igazságos h a szüleid őt védik de ő a kisebb. De én akkora taslit adnék neked ha ilyeneket csinálsz az öcsédel. Ezt majd kinövitek az öcséd is felnő majd és abba hagya. Te is voltál 10 éves nem?:O Basszus télleg segg hülye vagy. Nem is értem h visel el a lovad. Ha gonoszkodna őt meg megvernéd mi?...

14/L de ahogy látom egy szintel normálisabb

2010. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

ma 15:41


Öhhm... Hát úgy volt, hogy éppen szelidítettük volna a lovat, és az öcsém akart rá felülni ÖNKÉNT. Amúgy kedves paci... Sajna át kell költöztetni a bnőmhöz... ):

2010. okt. 24. 15:55
 16/54 anonim ***** válasza:
23%
Nekem van egy nagyon jó ötletem. Én is így vagyok a húgommal. Ha átmegy egy barátnőd, mondd meg neki, hogy legyen vele nagyon gonosz, beszéljen vele csúnyán, szólogasson be neki. Akkor majd le is kopik majd rólatok, és a szüleid sem haragudhatnak rád mivel te nem csináltál semmit. És mindig égesd be mások előtt.
2010. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

ma 15:41


Amúgy én is estem már le lóról, sőt meg is taposott egy csomó. A tesóm meg csak a fejét verte be.

2010. okt. 24. 15:57
 18/54 A kérdező kommentje:

ma 15:55


Nagyon köszi a választ.


Az az egyetlen baj, hogy a tesómat ez nem érdekli. A bnőim meg szerények. Na jólvan csak nálunk. De azért kösz^^

2010. okt. 24. 16:18
 19/54 anonim ***** válasza:
66%

Te egy elkényeztetett kis pics@ vagy. Volt 3 év amíg önmagad uraltad az egész rokonságot, te voltál mindenki szeme fénye és most csak az nem tetszik, hogy osztozni kell a szereteten. Ha jól gondolom teli vagytok pénzzel, mindent meg kapsz amit csak akarsz. Vannak barátnőid, és lovaid. 13 évesen több eszed lehetne, mint hogy utálod az öcsédet. Vedd észre hogy nem te vagy csak a világon. tudod hányan összetennék a kezüket és imát mondanának, ha lehetne lovuk? De nem lehet. Vagy tudod te hányan élnek úgy hogy a testvérük nincs velük? Én is. Anyukám elment itthagyott engem az alkoholista apámmal és elvitte a testvéremet is. Amíg itt volt rengeteget veszekedtünk, de most azt kívánom bárcsak minden úgy lenne mint régen. Kicsit gondolkozz el hogy miért is látod így a dolgokat. Csak sajnálni tudlak, mert utálod a testvéred.

15/L

2010. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
41%
A tesód teljesen normálisan viselkedik veled a korához képest, ellenben te nem úgy viselkedsz mint egy 14 éves. De mondok vmit: lesz amikor majd visszasírod h ilyen szemét voltál vele. Ha sokat mondogatod magadba meg gondolkodsz azon h hogy utálod akkor a végén tettekben is megnyilvánul. A szüleidnek teljesen igazuk van. En pont így voltam a húgommal. Ő is mind jött velem mindenhova meg stb. de én szemét voltam vele. Ma meg alig áll szóba velem!
2010. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!