Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A családom miért büntet...

A családom miért büntet azért, mert undorodok az öcsémtől? Miért nem fogadják ezt el?

Figyelt kérdés
Én 14/L ő 10/F Én utálom.
2010. okt. 24. 13:03
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
45%
Azért kíváncsi lennék mit csinálnál ha a tesódat a szemed láttára ütné el az autó. A válaszaid alapján azon sem csodálkoznék ha GYEREK pezsgőt bontanál. -.-" Az a bajod az öcséddel hogy érettebb mint te?? Vagy mert okosabb mint te?? Vagy mert neki van szíve?? Hülye liba....
2010. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

ma 15:54


Vagy te vazze.

Nem én piszkálom, hanem a tesóm kezd folyton hozzámszóólni, és csesztetni. Jah és nem érett fel sincs világosítva a dolgokról és 2-3 as tanuló. Próbálom leszarni, de egy idő után elegemm van belőle... Olyankor azt mondom, hogy hagyja már abba. Mit csinál? Átkölti az egész szót oszt röhög rajtam.

2010. okt. 25. 17:19
 43/54 anonim ***** válasza:
41%

"Nem szeretnék csúnyát írni, mert nem akarom, hogy lepontozzanak, de van véleményem(veled értek egyet). Ne hangoztasd hogy utálod mert azzal csak magadnak okozol kellemetlenségeket. Ne szólj hozzá, abszolút szard le. Az ember testvérei csak annyiban kötődnek hozzánk, hogy ugyan attól az anyától és apától vannak. Ha érzelmileg nincs köztetek kötelék nem érdemes foglalkozni vele. Testvéred mert ugyan azok a szüleitek, de tulajdonképpen csak lakótársak vagytok.


Hasznos volt számodra ez a válasz? "


Hülye barom!! :(


Szomorú hogy vannak ilyen emberek,én is szoktam úgy érezni hogy nem szeretem a tesóim,de hogy 14 évesen ilyen idióta legyél az kész röhej!!

Egyszerüen nem is röhej hanem szomorú hogy ki álsz heteken keresztül-e mellett.. Én 1 vagy2 napig tudok haragudni a testvéreire mert szeretem őket..

De teneked nincs szíved és elkényeztetett (azt hiszed) nagy lány vagy! :(

2010. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas vagy kislány. Már tegnap is akartam írni, mikor megláttam a kérdésed, de annyira ideges lettem, hogy lényegében az egész mondanivalóm pontozhattam volna ki... Aztán most kicsit higgadtabban írok neked mégis. Pedig úgy gondolom, nem érdemled meg, hogy bárki is foglalkozzon veled. Ha ismernélek személyesen és ezt előadtad volna, addig rugdostam volna a bakancsommal a lábad, amíg ketté nem törik. Esetleg még az orrocskád is betörtem volna. Amíg felgyógyulsz, addig gondolkozhatnál. Nem szégyelled magad? Levágnád az édestestvéred kezét? Te komolyan mondom, teljesen bolond vagy. Anyukád helyében már rég pszichológushoz vittelek volna, te kis patkány. Nevetséges vagy.
2010. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
78%

Valóban nagyon durva amiket írsz az öcsédről,de akkor is te vagy az idősebb, és meg lehet ezt oldani. Természetesen nem kéz levágással.

Én azt tanácsolom, hogy próbáld meg összeszedni minden erődet, és legyél vele kedves. Tudom, ez az amit nem szeretnél, de nyilván tetszik neki, hogy könnyen fel tud idegesíteni, és ezért lóg rajtad. Ha a barátnőiddel összebeszélsz, hogy megengeded öcsédnek hogy bemenjen mikor ők ott vannak, és olyan dolgokról kezdtek el beszélgetni, ami őt nem érdekli. Akár egy divatújságot lapozgatva megkérdeznéd tőle, hogy öcsi hogy állna nekem ez a ruha, szerintem fejvesztve menekülne a közeletekből.

Önuralom, széles mosoly és kedvesség!

2010. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
38%
Tegnap 22:48-as vagyok. Kérlek válaszolj a válaszaimra szóban! Amúgy az alapján amiket te itt írtál... hát már bocs de egy ember tönkretette az egész életemet mégsem akarom eltörni a kezét vagy megölni. Ha behúzhatnék neki és leordíthatnám a fejét már bőven meg lennék elégedve. És ezt úgy mondom, hogy ismétlem: ez az ember tönkretette az életemet. Te pedig a testvérednek ilyeneket kívánsz? Szerintem inkább a saját kezed vágd le. Bár ha inkább a nyakaddal kezdenéd az jobb lenne...
2010. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
57%

Egyik válaszoló vagyok: új regisztrációval!


Szerintem szeresd meg még nem késő,mert hidd el hogy nem lesz túl jó vége ha ennyire utálod..

Egy kis szeretet mindenképp kell! Hidd el hogy megéri

2010. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
57%

Ne csodálkozz, ha majd a szüleid is undorodni fognak tőled, úgy, mint te az öcsédtől. Nekik is nagyon rossz, hogy van 2 gyerekük, akiket ők mindennél jobban szeretnek, de akik nem képesek egymást elviselni - illetve csak te őt.

Nem te vagy a világ közepe. Meg kéne tanulni alkalmazkodni. Nem a tesód tehet róla, hogy megszületett, és most már nem te vagy a középpontban.

2010. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
57%

Szégyellheted magad ;)

Puszi: Mooo

2010. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
39%

Az vagyok akinek elvitte az anyukája a testvérét, és erre azt mondtad az az én bajom. Igen ez az én bajom, nem akarlak strapálni a problémáimmal, ne haragudj! Te teljesen hülye vagy. Azt hittem hogy csak vicc, de orvoshoz kéne menned szerintem. Jha te strapálsz minket a hülyeségeiddel. Előttem írta valaki hogy mi lenne ha a testvéred elütné egy autó a szemed láttára. Képzeld el, hogy a családoddal sétáltok, Ősz van, napsütés, Mentek az út szélén, és hirtelen kikanyarodik egy autó, és elsodorja a testvéredet. Anyukád apukád, a másik tesód odaszalad, sírnak. Te meg csal állsz az út szélén és nevetsz?

grat(Y)hülyepics@... kívánom neked hogy csak egy valaki akit szeretsz így bánjon veled. :D akkor aztán törölgetheted a könnyeidet. jhaa. bocs levágják a kezed.:D

2010. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!