Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül hagynál így estére...

Egyedül hagynál így estére egy 10 és egy 12 éves gyereket?

Figyelt kérdés

Néhány hét múlva lesz a jótékonysági bál az iskolában, ahova több okból is el szeretnénk menni a férjemmel, viszont ez azt jelentené, hogy a gyerekeinet késő estig egyedül kéne itthon hagynunk. Napközben ebből nem csinálok gondot, de estére, pláne ki tudja meddig még soha nem volt ilyen. A szüleim azon a hétvégén nem érnek rá, hogy vigyázzanak rájuk. Az iskola nagyon közel van, tehát öt perc alatt otthon lennénk, ha gond van.

Szerintetek egyedül lehet így hagyni késő estig két gyereket?


2023. jan. 20. 10:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%

Van telefon, gondolom minimum neked meg a férjednek, ha a gyereknek nincs is. Ha nincs nekik, akkor a tietekből egyiket otthon hagyni, megmutatni, hogy kell telefonálni, ha bármi van, és 40-50percenként akár hazacsörögni. azért egy 12 éves a lakásból ki tud jönni, ha kigyullad...

ha a gyerek azt mondja OK, simán otthon hagynám. Megmondanám, ha fél, csörögjön és azonnal megyünk haza. De szerintem inkább nagyoknak éreznék magukat ettől

2023. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondold át az életedet, ha szerinted egy fesztiválon csak és kizárólag "kurvulni" lehet. :)

Igen, annyit kurvultam már kamaszként is, hogy 17 évesen lett először barátom, aki ma már a férjem. Inkább szedd le a szemellenződet. Sokkal többre mész vele, mint az előítéleteiddel! :)

2023. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

21.

12 évesek már jobban használják a telefont, mint a szüleik. Egyébként viszont igazad van. Telefonon tartani a kontaktok és a férjed hamarabb lelép

2023. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2023. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Mazipa ***** válasza:
27%
Miert nem viszitek El a gyereket is a suli baljaba? Szerintem elveznek. Lehet tancolni,enni,hasonlo,mint egy lakodalom. En egesz kicsi koromtol jartam balokba,es imadtam.
2023. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom, mert mint férj és feleség szeretnének menni és kicsit szórakozni, kikapcsolni. Nem úgy, mint anya és apa, akiknek Ödönke 5 percenként nyíg, hogy unatkozik, nem ízlik neki a leves, nem akar ott ülni az asztalnál, mikor mehetnek már haza, anya kísérj ki pisilni, apa add ide a telefonodat játszani stb.
2023. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Szerintem oda nem is mehetnek gyerekek.
2023. jan. 21. 00:05
 28/33 Mazipa ***** válasza:

26-os, azert mar nem Odonkek a gyerekek. Ha otthon maradhatnak egyedul,akkor nem fognak anleves miatt nyavogni, akar meg elvezhetik is a bulit.

Raadasul,ha nincs felugyelet,es emiatt az apukanak kilenckor haza kell mennie,akkor a kikapcsolodas mint ferj es feleseg is ugrik,Mert kb kilenckor van vege a vacsinak,es kezdodik a bal.


Csak egy otlet volt,mint barki Mase,nem kell ilyen stilusban valaszolni!

Kedved kerdezo,az termeszetesen mas,ha nem is lehet gyereket Vinni.

2023. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 12 éves korában maradt otthon először teljesen egyedül éjszaka. Nincs tesója. Nekünk dolgunk volt, mondtam, hogy menjen át a mamához, de ő egyedül akart maradni. Megbízható, így hát belementem. Már 14, és soha semmi nem történt, pedig többször volt egyedül éjjel.
2023. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
2%
Dehogynincsen. Hivatalosan 12 éves koráig nem hagyhatod felügyelet nélkül, és hogyha valaki feljelent, akkor bizony szrba kerülsz.
2023. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!