Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 16 éves lányodna...

Megengednéd a 16 éves lányodnak, hogy ilyen toppot vegyen fel nyáron?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 23. 10:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
90%
Persze, sokan hordanak ma ilyet. Ki más hordja, mint egy 16 éves? A 70 évesek? Én is hordtam tiniként nagyon rövid toppot, legalább akkor még szép hasam volt, ma már nem mernék.
2022. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem a ruhától lesz valaki ribi, vagy k.va.

2. Áldozathibáztatás lvl 1000, hogy majd ha megerőszakolják ebben, ne csodálkozzon.. Szomorú, hogy ilyesmit leírnak felnőttek, szülők (?).


Én 16 éves vagyok, van pár hasonló darabon. Külföldön semmit nem szóltak erre, nem is mutogattak rám ujjal, nem bámultak meg. Nem is lettem k.va egy ruhadarabtól...

Blézerrel mutatós nagyon, melegebb időben is csinos.

Pl ilyen szettekkel:

[link]

[link]

2022. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
96%

"Gratulálok az életfilozófiádhoz egyébként. Szállj ki a buborék világodból"



Ez nem buborékvilág.

Magán emberek,szakemberek, szervezetek tömegei harcolnak azért, hogy a te káros és ostoba felfogásod ne terjedjen tovább.

De sajnos még mindig sok ilyen van mint te,aki úgy gondolja hogy egy kihívó ruha miatt már nyelje le valaki ha zaklatják. Kár hogy máshol meg még burkában is szarrá erőszakolják a nőket. Ha ezekkel nem vagy tisztában akkor te élsz buborékban.

2022. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
78%

Csak csadorban engednèm ki, ès ha zaklatjàk, akkor biztosan mutogatta a bokàjàt.

Iròniàt fèlretève; persze, hogy ,,engednèm" hogy felvegye. 16 èvesen amùgy sem a szülő vàlogatja össze a gyereke ruhatàràt ideàlis esetben.

2022. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
87%

Szülőként eleve nem veszem meg azt, aminek a hordásával nem értek egyet. Aztán nincs vita, hogy felveheti, nem veheti.

Meglepő módon én is voltam 16 éves. Pontosan tudom, hogy miért akar így öltözni, és azt is, hogy ettől nem lesz könnyűvérű. Arra is emlékszem, hogy faterom mekkora balhét csapott, mikor 16 évesen megvettem az első tangám. Voltam minden, csak nagyságos asszony meg elsőáldozó nem. Pedig annyi volt az össz célom, hogy az amúgy bokáig érő sárga szoknyám alól ne virítson a fehér nagyibugyi.


Aki meg itt ku.rvázik össze-vissza: hát, drágáim, nézzetek körbe! A felnőttek teremtettek egy olyan világot, ahol a legszexibb dugható csaj 18 éves, mindene kint van, és apja korú pasik fizetnek azért, hogy nézhessék vagy egyszer felpróbálják. A szorgalmasan tanuló jókislány lehet tanár minimálbérért, a rosszkislányok meg kocsit kapnak érettségire a pasijuktól. Most ezek után győzz már meg egy 16 évest, hogy ne mutogossa magát!

2022. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez az előszobája a prostitúciónak. Jó reggelt
2022. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ha valaki felvesz NYÁRON egy lengébb ruhadarabot, 2 éven belül garantáltan pénzért fog szexelni!!:)
2022. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
93%
Jó reggelt,inkább tessék visszacsucsulni még. Ennyi ésszel....
2022. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérdéseket követi a "teherbe esett a 16 éves lányom. Szerintetek mit tegyek..?" 🤦‍♀️
2022. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha egy felső miatt teherbe lehet esni, akkor a lombikprogramok helyett mindenki ezt próbálná😁😌

Komolyra fordítva, ha valaki 16 évesen terhes lesz, arról nem az öltözködése tehet. Sokkal inkább a “tökéletes” szülői nevelés.

2022. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!