Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 16 éves lányodna...

Megengednéd a 16 éves lányodnak, hogy ilyen toppot vegyen fel nyáron?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 23. 10:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinném.
2022. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne legitimáljuk a nemi erőszakot az áldozat ruhái miatt. Nem fogom szépíteni a véleményemet, aki az áldozatot hibáztatja, az minimum rohadjon meg, de leginkább forduljon fel.

Nem a ruha miatt fogják megerőszakolni. Ezek a beteg emberek a gyenge áldozatokra buknak, az izgatja fel őket, hogy az áldozat kiszolgáltatott helyzetben van. A ruha csak annyit számít, hogy mennyire könnyen lehet leszedni róla, vagy megragadni. El kell, hogy mondjam ebbe nem feltétlenül a rövid ruhák tartoznak bele, hanem például egy melegítő nadrág, vagy az, hogy fel van kötve a haja.


A kérdésre válaszolva, nekem anno az anyám a szempillaspirált tiltotta, annyi eredménye volt, hogy nem otthon, hanem nyilvános módban, buszon, stb helyeken raktam fel. Egy átöltözést sem sokkal bonyolultabb megoldani.

Én alapvetően nem tartom problémásnak a ruhadarabot (maximum nem tartom praktikusnak), szóval nem tiltanám. De ha bármi bajom lenne vele, akkor sem látnám, hogy célt érnék azzal, ha tiltom. Akkor meg már inkább a bizalom építésén legyek mintsem azon, hogy egy apró piti dolog miatt titkolózzon előttem a saját gyerekem.

2022. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem engedném is felvenné😅 meg ugyan már, ugyis a saját kárán tanul MINDENKI hagy vegye csak fel, inkább 16évesen, mintsem 40es éveiben járva

Aztán lehet lepontozni meg ilyenek, én bizony hagynám✌🏻

2022. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
8%

Az utolsónak üzenném: látszik hogy nincs gyereked.

Kortól függetlenül, aki ilyen típusú ruhadarabokat képes hordani nyilvánosan, közterületen, annak figyelemhiánya/konkrét célja/mentális problémái lehetnek.

Van egy jó mondás. Aki ku.. vának áll, ne csodálkozzon ha megba..ák.

2022. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
91%

24es sajnálom,hogy feltételezhetően nőként ilyen ocsmány,nyilvan ferfiak által kitalált szófordatot használsz.

Nem,aki ilyet felvesz, nem áll k urvának,és nem, a nemi erőszak,a zaklatás akkor sem megengedhető,és nem is elfogadható.

Mondom ezt úgy,hogy magam sem engednék és sosem öltöztem kihívóan.

2022. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
16%

Vegyél fel egy ilyen szerkót, flangálj benne egy pár órát az utcán,aztán meglátod..

Egy felnőtt nő sem biztos hogy minden támadást képes hárítani. Szted egy gyermek?

Gratulálok az életfilozófiádhoz egyébként. Szállj ki a buborék világodból.

2022. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
63%
Megengednèm.
2022. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%
Otthon, strandra oké.
2022. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
81%

Mennyi féreg válaszadó van :D Persze, normális ha zaklatják, és inkább a nő meg a kislány takargassa magát, a zaklató, erőszakoló férfi meg tök oké, hát szegénynek üzen a ruha. Undorítóak vagytok.

Én megengedném a lányomnak, csak azért nem hordok ilyet idősebbként sem, mert zavar, hogy nem tudom betűrni. Magas derekú gatyával maximum a hasából egy csík villan ki. De egyből kurv*, mert felvesz egy rózsaszín toppot. Gratulálok. Hányadék.

2022. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Megjött a tudósklubb másik tagja 😂😂😂
2022. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!