Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 13 éves lányodna...

Megengednéd a 13 éves lányodnak hogy kiszúrja magának a fülét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én vagyok a 13 éves lány,és kiszeretném furatni a fülemet.Ez lenne a 3.lyuk benne,de nem kell nekem semmi féle pisztoly,kiszúrom én tűvel is(vagy tesóm)de anyu nem engedi.Azt mondja hogy majd jövőre,pedig régen ő mondta hogy csinálunk bele még 1 lyukat..
2010. aug. 27. 10:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%
inkább bizzd szakemberre.
2010. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is magamnak szúrtam..előtte a fagyóból vettem ki jégkockát rátettem picit a fülcimpámra..jegeltem..majd orvosi tűvel átböktem..picit benne hagytam a tűt úgy járkáltam egy órát vele majd beletettem a fülbevalót..ezen felbuzdúlva a barátnőm is nekiállt fület lyukasztani..olyan ponton szúrta a fülét meg, hogy ömlött a vére és nem akart elállni..a fül az egyik legérzékenyebb vérzés szempontjából..tudom mert fodrász vagyok nem egy fület böktem már meg ollóval:) szóval ebből okulva mindenképpen ajánlok neked egy kozmetikust aki egy pillanat alatt belövi neked a fülcsit..ha viszel orvosi fém fülbevalót akkor annak az árát meg is spórolod..ne kísérletezz otthon.
2010. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
10.22 vagyok ismét..és ,hogy a kérdésedre is válaszoljak..nem engedném meg neki, hogy magának csinálja..inkább kézen fognám és elvinném ,hogy szakember csinálja neki:)
2010. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

az én osztálytársamnak a haverjai szúrták át. (fiú)

utolsó nap volt a suliban és kint voltunk órán. az oszt.társam haverjai öngyújtóval felmelegítettek egy tűt és átszúrták neki. és a tűvel a fülében mászkált vagy negyed órát aztán betették a fülbevalót. olyan piros lett neki a füle mint a paprika.


amúgy szerintem is szakemberre bízd.

2010. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

A legnagyobb baromságnak tartom, amire készülsz, amikor pár száz forintért a legelső helyen megcsinálja olyan ember, aki látja, tudja, érti mit csinál és eszköze is van hozzá. Minek kockáztatni??? Nem értem.

Amúgy miért nem elég 13 évesen 2 lyuk??? Szerintem bőven elég.

2010. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Én inkább elvinném egy normális helyre, ahol szakember megcsinálja úgy, hogy biztos jó legyen. Amúgy nekem személy szerint nem igazán tetszik, ha egy lány fülében több a fém, mint más...


16/F

2010. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
szerintem szúrd át nyugodtan..3éve kezdtem megkergülni :D akkor 12 éves voltam.és szerttem volna a jobb fülembe 2 füllyukat. anyu nem engedte. és mondtam hogy akkor majd én kiszúrom magamnak. és azt mondta hogy jolvan.. de nem mertem kiszúrni és nagyon jól tudta.:D ugyhogy amikor dolgozott apunak szóltam hogy gyere szúrd ki a fülem. és kiszúrta.:D rájöttem hogy nem fáj. és azóta a jobb fülembe 7 lyuk van a balba 4 :D meg a köldök pc vel és hajfestéssel is igyvoltam. anyu nem engedte... de megvannak:D soksikert de tényleg csak okosan..és sterilen:D
2010. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Hogy kiszúrja magának nem. De ha mégis megtenné, biztos fölpofoznám, azért mert baja is lehetnne, ha magának szúrná ki. De azt a +1 lyukat megengedném, úgy, hogy szakember csinálja...:)
2010. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne csináldd,mert úgy jársz,mint én!

Kiskoromba nekem a fogorvos szúrta ki,és jól elcseszte..és most múltkorjában valami púp alakult ki,és ki kellett szednem a fülbevalókat(azóta nincs a púp sem)

És most tervezem,hogy kilövetem(már egy jó ideje,mert nincs merszem hozzá,nemtom,én minden ilyen lövéses művelettől félek,meg attól is,ami hangos):P

Szóval bízdd te is szakemberre!


Én elmesélem majd a lányomnak(ha lány lesz),hogy én hogyan jártam,és majd akkor szakemberre bízza,remélem:);)

2010. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem engedném, viszont én magam megcsinálnám neki :) Bár nincs ilyen képesítésem, de az elmúlt 8 évben az ismerettségi körömben szinte mindenkinek én szúrtam a fülét vagy egyéb testrészét, ahova piercinget akart :D
2010. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!