Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni egy verekedős...

Mit lehet tenni egy verekedős gyerekkel az iskolában?

Figyelt kérdés
Ez egy debella gyerek és mindenkit megver,elszedi a gyerekek cuccait,fenyegeti őket.A tanárok nem mennek semmire,mert a szülőket még soha nem látták,pedig már 5-dik osztályosok.Vietnámi a gyerek és azon röhög,hogy hiába írnak be,a szülei nem tudják elolvasni úgysem.Mi a megoldás?
2008. dec. 1. 13:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

úgy szétkapnám azt a kis vietnámi arcát annak a gyereknek... 46kg vagyok, de ha velem vagy a hugommal csinálná ezt egy ilyen takony alaposan elintézném, hogy el nem felejtené..

16 éves lány voltam

2009. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Hey,Emberek nehogy má egy vietnámi miatt utáljátok a vietnámiakat??Én is vietnámi vagyok,és én vok a legrendesebb az osztályba.A hírekbe is 1-2 vietnámi drogot csempész oszt má szidják a népet :D 14 éves vok.Ha engem piszkálna én lecsapnám.Ha nem tudnám.Akkor megvédetném magam nagyobakkal!
2009. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy fordítok neked vietnámi szövegre akarod...bár nem nagyon tudok vietnámiul :PxD
2009. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én megverném a helyetekbe.

Hogy tudja ho nem ő itt az isten.

De ne csapatba verjétek meg...-.- mer az olyan mintha cigányok lennétek.Az osztályba a legerősebb gyerekel veresétek meg....

2009. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Tôi fuck bạn trên má một nếu bạn dám được tinh nghịch một lần nữa và tôi gọi cha mẹ của bạn.


Írd fel egy papírra ezt, vagy nyomtasd ki és mutasd meg neki.(nem viccelek) hátha megérti


forrás : webforditas.hu

2009. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Írd fel egy papírra, vagy nyomtasd ki :

Tôi fuck bạn trên má một nếu bạn dám được tinh nghịch một lần nữa và tôi gọi cha mẹ của bạn.

hátha megérti.

2009. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Írasd be a gyermekedet pl. ju-jitsu-ra. Néhány hónap és a gyereked úgy kicsavarja a kezét, hogy sírva könyörög majd, hogy ne törje el... Vagy úgy elgáncsolja, hogy szaltózni fog utána... A 30 kg nem akadály, a technika a lényeg, nem a tömeg. 50 kg-os jitsus lány simán megvédi magát 80-100 kg-os férfiak ellen... Lásd pl. a lendület képletét: 1/2m*v2. Azaz az ütés sebessége sokkal fontosabb, mint az ütő súlya.
2009. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért nekem itt valami nem világos! Nagy debella vietnámi? 30 kg súlykülönbség? Tudomásom szerint a keleti népek kistermetűek. Na jó, a szumósok nem, de ők nem is vietnámiak...
2009. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!