Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni egy verekedős...

Mit lehet tenni egy verekedős gyerekkel az iskolában?

Figyelt kérdés
Ez egy debella gyerek és mindenkit megver,elszedi a gyerekek cuccait,fenyegeti őket.A tanárok nem mennek semmire,mert a szülőket még soha nem látták,pedig már 5-dik osztályosok.Vietnámi a gyerek és azon röhög,hogy hiába írnak be,a szülei nem tudják elolvasni úgysem.Mi a megoldás?
2008. dec. 1. 13:30
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
24%
Hát szerintem az lenne a megoldás,hogy beszélsz a nyjával vagy az egyik szülővel!
2008. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem beszélnek magyarul !
2008. dec. 2. 16:30
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
hát el kellene kapni valahol a kis vietnamit és ovele csinálni ugyanazt. lehet ,hogy akkor a szulei is mindjárt megtanulnának magyarul és egybol beszaladnának az iskolába.aztán meg ti rohognétek és majd a kis srác is jobb álláspontra jutna.a tanárok szegények nem nagyon tudnak mit tenni mert ez a fene nagy demokrácia csak a hujéknek kedvez és az o kezuk meg van kotve.de a tiétek nem! úgy lehet egy jól irányzott pofon észre térítené. nem vagyok eroszak párti, de higgyétek el ,néha az a bizonyos "szemet szemért" megoldás a legjobb.az én fiamat is addig tartotta sakkban egy ilyen kis szemét, míg a tanítónoje fel nem pofozta.de tíz évvel ezelott még a tanítók csinálhattak egy kis fenyítést, most meg már lassan csak a gyerekeknek szabad oket verni.
2008. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ezen már gondolkodtam,de mindig mennek érte és minimum 2 órával később megy haza,mint mi :-( Ha megcsapkodom a kölköt,akkor a szülő nem fogja érteni,hogy miért.
2008. dec. 3. 12:01
 5/28 anonim ***** válasza:
szerintem, ha már itt laknak annyi ideje, értenek már annyit, ha nem is tudnak beszélni.próbáld kézzel-lábbal mutogatni, majdcsak megértik valahogy.ez így nem mehet tovább.
2008. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem szóljatok a szüleiteknek, és menjenek ők oda a suli elé ők majd meg értetik a kisbevándorló szüleivel, mi a szitú!

Igazából ő nekik kéne itt meghuzni magukat, csak igen, a törvény mindenkit véd kivéve a magyarokat!

Én fiammal csinálnák ezt én már rég megértetem volna a szüleivel is, kaptak volna egy két állast aztán hid el egyből tudnának magyarúl, meg hát tudnak is hid el!

2008. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
Bumm a fejbe a kis Vietnáminak!
2008. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
A kis köcsög Vietnámi ide szüli,ide jön verni a Magyar ember gyerekét? Lázadááááás! Hoppá! Mi van Magyar testvéreim? Senki nincsen ezen felháborodva? Olyan természetes,hogy itthon egy külföldi veri a gyermekeinket? Szégyen! De kár,hogy nem tudom hol van ez az iskola! Szívesen megvárnán suli után azt a fattyú Vietnámi senkit!
2008. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek én is utálom őket,de az ember először próbál normális lenni.Csak sajnos itt vannak az ilyenek,akikkel semmit nem lehet tenni.Itt él és még beszélni sem tud,mondasz neki valamit és hülyén vigyorog.Na ennek magyarázd el,hogy mi a bajod!
2008. dec. 9. 09:19
 10/28 A kérdező kommentje:
Zuglóban van :-)
2008. dec. 9. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!