Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-17 éveseknek mit jelent a...

14-17 éveseknek mit jelent a járás? És 18 év felett? Mit értenek azalatt hogy járnak?

Figyelt kérdés

14-17 éves tiniszerelemhez hozzátartozik a ,,járás".De mit is értenek ez alatt?Ti mire gondoltok először?:)Felnőttek válaszát is várom!Főleg akik szerint kicsi egy 14 éves a ,,járáshoz".Kíváncsi vagyok ki mire gondol:D

Természetesen tudom mit jelent együtt járni valakivel,csak kíváncsi vagyok más hogy gondolja a tinijárást.

Nem kellenek a *** megjegyzések hogy járás=sétálni -_-"


2010. aug. 7. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

azt hogy a szabadidőt együtt töltik el elmennek bulizni sétálni koncertre szóval járnak is de inkább közös idő együtt eltöltése úgy hogy szeretik egymást.


régen ezt hivták udvarlásnak de akkor csak a fiú ment a lányhoz.


a kor nem minden jó 14 évesen még fiatal vagy de lehetsz szerelmes és ha a fiú is jóravaló akkor nem ellenezném.

nagyban függ a szellemi érettségtől hogy a lány nem-e gyermek még van aki már komoly megfontolt ennyi idősen van aki még barbizik de egyre hamarabb érnek a lányok.

2010. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok és azt mondják érett.és énis annak gondolom magam,de nem tudok az életről sokmindent hisz még tapasztalatlan vagyok.egy biztos,a szexhez nem vagyok érett
2010. aug. 7. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:

kézen fogva sétálás, együtt időt töltés, smárolás, tapi, esetleg szex. ma már ezt jelenti.

az osztályomból (14-15 éves korosztály) majdnem mindenkinek volt már valamilyen kapcsolata, ahol a csókolózás alap, de ennél tovább nem ment senki. 5-7 hónapos kapcsolatok sem ritkák.

2010. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csók,kis taperolás,ölelés,kézfogás,mozizás,délutáni találkák...:)

mindenki maga dönti el,hogy mikor kész arra,hogy járjon valakivel.szerintem.:)

2010. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

14 évesen sztem nem fiatal ahoz,hogy járjon valakivel abban az esetben ha csak csókig vagy kis tapizásig mennek.

Amúgy a mostani 14-17 évesek már azért nem csak idáig jutnak el.

2010. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem 13-14 évesen volt egy kilenc hónapos kapcsolatom. nálunk az együttlétet ( szinte minden nap) jelentette. legjobb barátok, és szerelmesek is voltunk egyszerre. egymáshoz jártunk fel, szülőnek mutattuk be egymást, nagyon közel laktunk egymáshoz, egy percnyire, szóval általában anya dolgozott reggeltől apa külföldön volt nyárinszünetbe dolgozni, és ő keltett engem. befekdüt mellém tvztünk, tapi meg ilyenek. mégsem untuk egymást. smárolás, tapi volt a max. akkormég. most 15 éves fejjel már msát jelent természetesen. ha az ember elveszti a szüzességét (ha fiú akkor is) a legközelebbi járásánál már alapvető dolognak tartja.
2010. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok.ketten mindig együtt voltunk. csapódott néha hozzánk egy vagy két gyerek. de ketten mindig fixek voltunk.:D
2010. aug. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ti hülyék vagytok! =D 14 évesen ne járjál senkivel, barbizzál vazze xD tapasztalatbol irom nem éri meg korán =) sokkal jobb olyat megcsókolni először (ismétlem csókolni,mi a szart tapiztok a 14 évesen,ember esze megáll :S) akit szeretsz,megéri várni =)
2011. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az előző vagyok és 17 éves lány =)
2011. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!