Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ilyen nagy szájuk a...

Miért van ilyen nagy szájuk a 6-10 éveseknek?

Figyelt kérdés
Olyan sok gyerek van aki káromkodik. Jó, oké... De ilyen korán? Hallottam amint egy elsős kisfiú a b*szásról káromkodik -.-" Meg itt is sok 9-10 éves kis csecsemő van, aki ezzel akarja magát magas szintre emelni...
2010. szept. 5. 02:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az óvodában kezdődik ez szerintem,az ált iskolában meg az lehet a menő gondolom,aki trágárabb a másiknál. Majd 1X rossz embernek szolnak be, az jól megveri őket és lehet,hogy majd gondolkoznak 1 kicsit.
2010. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sajnos, ezt én is tapasztalom/tapasztaltam, amikor tavaly ügyeletes voltam az iskolába.

Bementem a 4. osztályba ( ugye a negyedikesek 9-10 évesek ), és szépen, normál hangnemben megkértem őket, hogy legyenek szívesek elhagyni az osztályt, mert szünet van, és csak a két hetes marad( hat ) bent.

Erre, nemhogy kimmennének, hanem odaszól nekem az egyik fiú, hogy : " Majd jövőre kimegyünk ! "

Hiába kértem, könyörögtem, hogy menjenek ki, mert az ügyeletes tanár ( aki mellesleg az osztályfőnököm ) nekem fog beírást adni, hogy nem végeztem el a kötelességemet...

( Persze őket nem érdekelte. )

Aztán elegem lett, és szóltam az osztályfőnökömnek ( aki az ügy. tan. volt ) és megkértem, hogy küldje ki őket!

Na, gondolhatjátok, hogy mit kaptak - Megmondta a tanár, hogy ilyen nincs, hogy az ügyeletes rájukszól, és még szemtelenkednek is vele!


13 éves, hetedik osztályos lány

2010. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

( Még mindig én vagyok, a 9: 21-es. )

És akkor mindenki ( ált. tanárok ) a felsősöket szidja, hogy ilyenek meg olyanok ( nem mondom, van egy-két "kettyent agyú", de az alsósok, amilyen kicsik, olyan nagyszájúak ( és nem tudom, hogy ki az Atya Úr Istennek képzelik magukat? ! )

2010. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen tapasztalatom.

Egy 6 éves kis kölyök nekem ugrott, azt hitte, hogy ő Superman vagy nem tudom. xD Persze én lelöktem magamról, erre el kezdett káromkodni(!). Kihívtam az anyját, mondtam neki a gyereket, az meg egy kis ejnye-bejnyével elintézte.

Azért ilyen szemtelenek a gyerekek, mert a szülők nem tanítják meg őket rendes fegyelemre. Ahelyett, hogy egy kicsit tanítanák, beszélgetnének vele, leültetik a számítógép/tévé elé, hogy legalább addig sem zavarja őket. És ott mit lát a gyerek? Erőszakot. Hát akkor csodálkozunk, hogy ilyenek?

2010. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálam az alsósok szólnak be, hogy mit bámulsz, beverjek neked? Aztán persze amikor az egyikkel egyedül találkoztam, együtt mentünk be a lift-be, még udvarias is volt... A húgomnak is olyan nagy szája van... Még ő mentegetőzik, hogy nem is beszél csúnyán, na persze. Az öcsém kezdi eltanulni tőle ( az öcsém most elsős).
2010. szept. 5. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is tapasztaltam már ilyet, hogy odaszólt egy kis "Tökmag", hogy: " Mi van, mit bámulsz, hm?? "
2010. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a másodunokatesóim ilyenek, van egy lány aki 11 éves, ő normális nem beszél csúnyán, viszont a két öccse annál rosszabb, az egyik 3.os az meg a nagybáttyjától tanulta el, és nagyon rondán beszél, a kis 2 éves meg már amennyire beszélni tud, utánozza, igaz nem érti mit mond, de sajnos mi értjük....

13/L

2010. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt egy ilyen élményem...

Külföldön, egy csúszdaparkban, minden csúszdánál sokat kellett várni, mert nagyon sok volt aznap az ember, és mire valaki sorra került, az vagy fél óra volt..Én és az öcsém, beálltunk az egyik sorba, én gyorsan elszaladtam wcre, és mikor visszaértem, panaszkodott az öcsém, h két veleegykorú, vagy fiatalabb, 9-10 éves gyerek, verte a hátát..(ők a hátunk mögött álltak)mondtam az öcsémnek,h hagyja..nem ér annyit az egész, hogy vita legyen, meg úgyse értenénk, mit pofáznak...Pár pillanat múlva, elkezdtek veregetni minket, mert hogy én milyen jogon álltam vissza a sorba, az öcsém mellé.(Gondolom,ez dühítette őket, mert mutogattak valamit..)Ezzel nem törődve, visszafordultunk, de elkezdtek minket verni..Azt hitték, mivel lány vagyok, majd nem védem meg magam, és megijedek töluk..engem jól hátba vágott az egyik, és a másik az öcsémet ütötte.Megfordultam, és valamelyiket úgy megvertem, hogy majdnem megfulladt. Azok nem hiszem hogy szórakozni fognak más gyerekekkel. Most megtanulták a leckét egy életre. 13/l

2010. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is idegesit, mondjuk velem mindegyik csak egyszer bunko..:D Nem verem meg oket, de ki tudom vivni a tekintelyt. Ez igy lenne normalis, csak a sok kis csira ugy pattog, mintha ok sz.artak volna a spanyol viaszt. :S
2010. szept. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most a káromkodással van bajotok?

Én is eléggé sokat káromkodok, mégse szólnak rám, de tisztelem az időseket (már amennyire).

2010. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!