Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehetne venni karácsonyra...

Mit lehetne venni karácsonyra fiuknak? 4,9, és 14 éveseknek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Te tudod mit szeretnek. Amúgy ha beírod a keresőbe, hogy karácsony, kismillió találatot kidob, onnan szemezgess.
2010. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen kapcsolatban vagy veluk. En a 4 evesnek taviranyitos jatekautot, a 9 evesnek konyvet es a 14 evesnek ajandekutalvanyt adnek, ha nem a sajatjaim.
2010. nov. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál keretet. De a 4 és 9 éveseknek abszolút nyerő a lego, vagy a 4 évesnek távirányítós versenyautó, a 9 évesnek egy Harry Potter könyv vagy mozijegy, a 14 éves inkább valami műszaki kütyünek örülne (MP3, MP4, stb. már egy közepes doboz lego árában is kaphatók), esetleg szintén Harry Potter mozijegy.
2010. nov. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 26. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

www.csaladinet.hu


Az 5 éves kisfiúnak szerintem legót vegyél, vagy valami építőjátékot (akár egyszerű fakocka is bejön). Még a kirakó jutott eszembe, esetleg kisautó, vagy távirányítós autó. Ez szinte minden kisfiúnál beválik.


A 14 éves már nehezebb eset. Illatszer, dezodor, hajzselé, vagy ilyesmi. De szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne?

2010. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja az előző vagyok, 4,9-nek néztem :D

A 9 éves gyereknek szerintem bakugan yugioh, vagy ilyesmi kártyát vegyél, esetleg könyvet, vagy távirányítós repülőgépet. Vagy ha ezekből már kifelé nő, akkor mp3, vagy PS2, vagy olcsóbban számítógépes játék, dvd.

2010. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.mindenki sokat segitett.
2010. nov. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!