Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is hülyeség?...

Szerintetek is hülyeség? (buliról van szó) bővebben lent. Szülök válaszát is várom

Figyelt kérdés

Szóval egyik barátnőmmel kitaláltuk hogy elmegyünk Siófokra a palace-ba bulizni. (júniusban voltunk ott mikor ott nyaraltunk haverokkal) Csak egy a baj a szüleim számára hogy 220 km-re lakunk Siófoktól.. és anyum nem szívesen enged el úgy hogy csak ketten menjünk. Mondtam neki hogy múltkor se volt semmi, meg tudunk vigyázni magunkra, és még szállásunk is lenne 10 percre a disco-tól. De azzal jön hogy miért akarunk olyan messzire menni bulizni. Azt is mondtam hogy strandolnánk is mivel jó idő lesz, meg tényleg nagyon jó hely, mégis hajthatatlan. Állítása szerint megbízik bennem, akkor miért nem enged? Mivel győzhetném meg hogy elengedjen? Elvégre 18 éves vagyok, és már önállósodnom kell, meg tapasztalatokat szereznem. Egyébként mostanában kezdtem el bulikba járni, eddig a szórakozás ilyen mozi, strand meg hasonló dolgokból állt. Előre is köszi a válaszokat :)


18/L


2010. júl. 12. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

18 vagy akkor is az anyuci pici lánya maradsz :D:D

Nálunk is apa pici lánya vagyok de engem elengedtek a párommal:D:D de sztem bnővel nem igazán :\ és valahol megértem őket csak lányok vagytok. Hívjatok fiúkat akiket anyudék is ismernek akkor megnyugszanak.

2010. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha mostanában kezdtél el bulizni, akkor érthető...

Én 16 évesen mentem életem első rendes bulijába és BP-re... Laza 70km. Anyuék megmondták, hogy belekeverhetnek vmit a piámba, megvernek stb. és nem lesznek ott... így is menni akarok? Igen menni akartam és hatalmas bulit csaptunk a RIO-ban... ez volt tavaly Július 30-én. Idén 22-én megyek gyakorlatilag ugyan abba a buliba, mint tavaly. A két legnagyobb név, akiket hívtak megegyezik és GLobal Dj Broadcast felvétel lesz szóval irtózatos bulit csapunk idén is :) 17/F

2010. júl. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te már feltetted ezt a kérdést ma...
2010. júl. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen feltettem.. de kíváncsi voltam más véleményére is még :) egyébként a RIO-ba én is elakarok még majd jutni.. az tőlem is 70km.. de most egyenlőre beérném Siófokkal, a palace-ba is nagy party lesz..
2010. júl. 12. 00:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Akárhány éves leszel, mindig gyerek leszel a szüleid számára és félteni fognak. :o) De azért egy idő után ez csökkenni fog, nagyobb teret fogsz kapni. Csak nehéz nekik, hogy felnősz.
2010. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt hiszem elengednélek.

2 kamasz(odó) lány anyukája

2010. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!