Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek? Anyukák válaszát...

Szerintetek? Anyukák válaszát is várom!

Figyelt kérdés
Szereintetek mit adjak anyukám a 39-ik szülipjára ami holnap után lessz??Anyukák ti minek örtülnétek?
2011. aug. 9. 20:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
12l
2011. aug. 9. 20:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit saját kezeddel készítesz el.
2011. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet! Az enyém 30 éve őrzi, amit anno neki írtam! Azt bármikor el lehet újra olvasni, és nagyon sokat jelent egy anyának! TEhetsz mellé esetleg egy fényképalbumot, amibe közös képeket válogatsz az elmúlt évekből, kiskorodtól mostanáig.
2011. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a legjobban annak örülök, amikor a fiam hoz 1 szál saját maga által szedett virágot és úgy adja át, hogy "Anya, nagyon szeretlek." Ennél több nem is kell!
2011. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen késziteni szeretnék csak nem tudom mit!Várom a ovább válaszokat és az eddieket nagyon köszönöm!
2011. aug. 9. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Bögrére dekupázsolhatsz vagy festhetsz neki,a régi fényképeiből csinálhatsz egy montázst-persze csak a másolatokból-amit egy saját készítésű keretbe teszel.
2011. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy képet színes papírból és ragaszd rá a fényképeket!!Vagy varj felesleges ruhából vagy szivacsból egy kis aranyos táskát!!!
2011. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs nem túl régi közös képetek? Valami szép keretbe berakhatod.


Én annak örülök a lányaimtól a legjobban :)

2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz, az én fiam, még csak 1,5 éves lesz.De ha adna nekem, egy saját kézzel írt levelet, amiben felköszönt,biztosan elsírnám magam,és örökre megőrizném.Főleg, ha az áradáskor, jó szorosan megölelne,és mondaná, szeretlek anya!:)

De a fénykép is nagyon jó ötlet. Mondjuk ha a fényképet, kombinálod a levéllel, az már maga lenne a kánaán!:)

2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy évig előfizetsz neki World Of Warcraft-ra.
2011. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!