Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert adjak pótlásna...

Mennyi tápszert adjak pótlásnak egy 8 hetes babának? Angliai anyukák válaszát is várom!

Figyelt kérdés
Kevés a tejem és pótolnom kell, de nem tudom mennyivel. Ti hogy pótoltok? És mivel? Mit ajánlotok?
2011. szept. 4. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bemész a gyógyszertárba, akkor biztos, h tudnak javasolni vmit, utána meg szétnézel a Tescoban, Asdaban stb, h van-e olcsóbban. Sztem még a körzeti szülésznőt is megkérdezheted erről.

Amúgy meg a tej serkentésére emlékeim szerint lehet kapni homeopátiás bogyót a Boots-ban valamint ha decaf kávét veszel, akkor az is segíthet. Végső esetben kérd meg az otthoniakat, h küldjenek neked cikóriakávét meg homeopátiás bogyókat otthonról.

Étkezz rendesen, legyen hús, zöldség, gyümölcs minden nap az étrendedben és napi 5 étkezésre oszd fel a táplálékodat. Ne csinálj megerőltető sportot, mint pl aerobic v futás (kivéve, ha előtte 1-2 napi rendszerességgel csinéltad, ez esetben hozzá vagy szokva, de ekkor is csak módjával). Igyál 2-3 liter folyadékot naponta.

Remélem, minden rendben lesz. Jó egészséget.

2011. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tápszeres dobozokon mindig rajta van az életkornak megfelelő javasolt adag, szerintem max. annyival kínáld meg először, és tapasztald ki mennyit kér, ami attól függ mennyi tejcsit szopizott előtte. Ha már nagyjából látod mennyit kell pótolni akkor annyival kínáld meg, ha még azután is éhes marad úgyis jelezni fogja.
2011. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérd meg h mennyit szopizik és utána egészítsd ki az életkorának megfelelő mennyiségre a tápszerrel.
2011. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!