Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete elkezdtem potlásnak...

2 hete elkezdtem potlásnak adni tápszert, de még cicizett is. Most 3 napja nem birom rávenni, hogy szopizzon. Pedig még van tejem, mert éjszaka nagyon feszit és folyik. Most mit csináljak? Már nem fogja kérni a mellem?

Figyelt kérdés
amikor mellre rakom 3 perc mulva elfordul és ellöki,hiába eröltetem aztán csak ordit.de mért?hogy birjam vissza?vagy mit csináljak,hogy ne gyulladjon be a mellem,hogy elapasszam?
2010. ápr. 7. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! A cumisüvegből könnyebb neki enni ezért ellustul és nem kell neki a cici mert azért meg kell küzdenie. Szerintem ha csak nem akarja a cicit akkor le kell fejned és úgy megetetni, de az anyatejet ne hagyd kárba veszni.
2010. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de igy már nem tudom vissza szoktatni?
2010. ápr. 7. 20:18
 3/9 A kérdező kommentje:
ja állandoan fejni se megoldás,akkor inkább elapasztanám.de azt hogy kell?
2010. ápr. 7. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg bimbóvédővel. Mi 9,5 hetesek vagyunk és a legelejétől így szopizik és pótlást is kap. Lehet, hogy a kisfiam már így megszokta, azért fogadja el mind a kettőt, nem tudom. Olyan cumisüvegünk van, amiből nehezen jön. Aventos volt, de az alig folyt, most Mam van.

És egy kicsit többször próbáls meg rátenni, lehet hogy egy kicsit csak nógatni kell.

2010. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hideg borogatás, Urtica urens asszem a 30-as jó rá.
2010. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, bimbóvédővel kell megpróbálni. Nekem is gondom volt mellgyulladás miatt, és vettem bimbóvédőt. Úgy nagyon szépen elfogadta, sőt, később már anélkül is. Csak az a fontos, hogy a megfelelő méretűt válaszd. Az Aventet nagyon ajánlom, nekem bejött. B.
2010. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ismerek pár csajt, akik elkezdék pótolni a tejet táppal. Volt aki kb 2 héttel később már nem tudott szoptatni, mert babája amint tápot kapott, már cicit egyáltalán, vagy alig kért (csak éjjel).

Dokim mondta, ha majd abba akarom hagyni a szoptatás, akkor száraz diétát ajánl. Azaz kevés folyadék. Ha már nagyon feszít, egy keveset fejj le, de nem mindet.

Nem írtad hány hetes/hónapos a babád. Beállt már a kereslet-kínálat, mert akkor egy picit könnyebben megy.

2010. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam keveset cicizett,jött a potlás cumisüvegböl,utána nem szopott követelte a cumisüveget.Késön jöttem rá a megOldásra,lecsökkent a tejem,már nincs sajna.Szoval, Avent cumisüveg v Dr Brown c.üveg olyan amiböl lassan folyik és ugyanugy kell szivnia mint a cicit!Minnél elöbb vegyél,ne add fel a szoptatást!
2010. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 honapos a fiam
2010. ápr. 8. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!