Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert adtok pótlásna...

Mennyi tápszert adtok pótlásnak? Cow & gate vagy SMA?

Figyelt kérdés
6 hetes a lányom és kevés lett a tejem neki. Mennyi tápszert (ml) adhatok neki pótlásnak egy evés alkalmával? Napi 7x szokott enni. És melyik tápszer a jobb: Cow & gate for hungrier gate vagy Sma for hungrier baby? Nagyon éhes baba, és 6 hetesen 5,5 kg.
2011. aug. 27. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat en mondjuk szoptattam 7 honapig, de utana Aptamilt vagy inkabb Cow and Gate-et vettem, egyebkent nem tudom, van-e kulonbeseg koztuk! Egyebkent az az Sma altalaban olcsdobb szokott lenne, vagyok jobb akciokban! Angliabol irsz, ugye?

Szerintem csinalj egy adagot, mondjuk, 200 ml-t, aztan nezd meg, mennyit eszik!

2011. aug. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi sma-t használtuk, viszont a hungry baby sugárban jött ki a kisfiamból. A sima sárga dobozos tökéletes volt.
2011. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lanyom 1 eves koraig cow& gatet ivott, de a vedono tanacsra 1 eves koraig 1eset.

Azt mondta a hungrybaby nagyon rossz minosegu.Az osszes vedono es a gyerekdoki is a sima 1est ajanlotta.

1 evesen valtottunk Aptyamilra.

Kerdes, hogy melyiket issza meg a babad.

Van 2decis kiszerelesben es 1 literesben is.

Vegyel egy 2decist mind a 3bolt es probald ki, hogy meg issza-e.

ha nem akkor jo lesz a kv-ba :D...na meg nem egy nagy osszeg

2011. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!