Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukámmal mostanában igen...

Anyukámmal mostanában igen rossz lett a kapcsolatom . Mit tehetek? Anyukák válaszát szívesen fogadom főleg! Meg kamaszokét is LENT

Figyelt kérdés

Szóval egy 14 éves lány vagyok 8.ig kitünő voltam 1.mindenből, most 9-ben elég sokat rontottam, nem tudom miért és ez zavar engem és ha anyának mondom ,hogy pl kaptam egy 3ast valamiből rögtön leszid mert azt mondja ,hogy nem tanulok meg látja rajtam,hogy nem is bánt .. attól hogy nem mutatom ki még bánt..:/

2. van egy nővérem sokat veszekszünk , mert úgy érzem hogy mindig csak kötekedik velem idegesít direkt és bunkó is velem ..22 éves és én úgy gondolom több esze kéne hogy legyen .. anya mindig őt védi akármi van

3. van egy barátom lassan 6hónapja , iszonyatosan szerelmes vagyok belé és ő is belém aminek hihetetlenül örülök:) anya viszont nem szereti a fiút, sokszor mondja nekem hogy biztos megcsal meg hazudik nekem(DE NINCS ÍGY!!) a barátom már nagyon sokszor beszélgetett anyával ,hogy nagyon szeret engem még sose érzett ilyet és kéri hogy jobban bízzon meg benne/bennünk . a barátom 19 éves tehát anya folyton ha meglátja hogy fekszünk az ágyon és összebújunk (semmi olyat nem csinálunk)akkor utána rögtön mondja hogy 14 éves ribanc vagyok mi lesz belőlem nagy koromba ( pedig semmi nem volt a barátom és köztem,és nem is próbálkozik mert megérti hogy 14 vagyok és azt mondta tud várni és én bízok benne) a barátom már elmondta neki hogy érti h 14 vagyok és tiszteletben tartja .. de anya nagyon rosszul látja a dolgot nem enged el a barátom mert mi van ha ott valamit csinálunk, nem enged el a városba vele sétálni vagy ha el is enged nem sokáig és 10percenként hívogat ..meg már sokszor megkérdezte hogy mit szeretek ebbe a fiúba? és mondtam hogy szeretem ahogy van, nem konkrétan szeretek benne valamit hanem önmagáta fiút :)(le se tudom írni ..érzem hogy szeretem..:) ) meg olyanok feltételez rólam hogy én biztos hazudok neki és én hiába mondom neki hogy semmi rosszat nem csinálok de egyszerűen nem lehet vele beszélni ..

4 azért is háborog hogy "keveset beszélgetünk"

beszélgetünk ugyan de nem sokat.. mert ezek miatt én már nem akarok vele beszélni mert nem ért meg engem és nagyon bánt ,hogy nem tudom neki elmondani hogy mit érzek vagy ilyesmi..:(

Bocsánat hogy hosszú lett de valahogy segítséget kell ,hogy kérjek

Mit tegyek ,hogy Anyával újra jó kapcsolatunk legyen?

Járt már valaki hasonló cipőben?


2010. nov. 12. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :P Bár nekem még nincs barátom, nekem folyamatosan a barátaimat szidja, hogy tele van velük a szobám, több képem van róluk mint a családomról.. Próbálj meg kb. kéthetente csinálni egy csajos estét és ott beszéljetek meg mindent. Nekem ez bejött. Sok sikert!


12,5/L

2010. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a tanulás részben kezet rázhatunk :D anyunak a hármas szinte egyenlő a karóval, és az a mániája, hogy három diplomával fogok igazgatói székben seggnöveszteni xD

elmenni engem se enged sehova... azért mert tanulni kéne...

pasim még nem volt, és ezért közröhej is vagyok XD


de a legröhejesebb, hogy anyám így kezel, aztán fél év, és nagykorú leszek XD és ha ezt felhozom példának, "ameddig nálam laksz, azt teszed amit mondok"

....

nehéz elviselni, tudom jól, de sok szerencsét hozzá neked :))

17/L

2010. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. tanulj tobbet, szuntesd meg a problemat, ami miatt rosszabbak a jegyeid

2. a novereddel probalj baratsagot kotni, kesobb szukseged lesz meg ra, ne rontsatok el a kapcsolatotokat

3. 14 evesen minden szerelem a nagy o, es ezt az anyukak is tudjak, egy 19 eves srac lassan mast is akar majd a setakon kivul,es ha belegondolsz jovore meg mindig csak 15 leszel, tehat anyukad joggal aggodik

4. igaza van a beszelgetesrol, ez a legfobb problemaforras kettotok kozott, meselj neki minden nap a sulirol, a problemaidrol, a baratodrol, sokkal inkabb megerto lesz

Te legyel a kezdemenyezo, az enedekenyebb, mert te vagy a tapasztalatlanabb az eletben.


25 eves lany/ 2 honapos kislany anyukaja, aki meg nem felejtette el a kamaszkorat

2010. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!