Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vele, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele, a barátnőm miatt, vagy ez hülyeség? Lányok és Fiúk válaszát is várom. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt régen egy fiú, aki nekem nagyon tetszett, de végül barátnőmmel jöttek össze. Nem volt valami hosszú kapcsolat. Nos én összejöttem a sráccal, hiszen, mint említettem, régen tetszett nekem. Nagyon szeretem, tehát nem akarok vele szakítani, de megígértem barátnőmnek, ha neki ez rosszul esik, én megteszem, hiszen a barátság fontosabb a pasiknál, nem? (annak ellenére, hogy imádom a barátom és nehéz is lenne). Hiszen a barátokra mindig számíthatunk, de ha szakítasz a barátoddal, akkor rá már nem, kivétel természetesen, ha jó marad a kapcsolat, ami átlagban igen ritka. Azért merült ez az egész egyáltalán fel bennem, hiszen, mikor elmondtam barátnőmnek, úgy tett (vagy igaz volt, nem tudom) mintha örülne, de mikor jön a barátom valahova, olyan más, olyan furcsa, mintha zavarná a jelenléte. Pedig barátnőmnek is van barátja, akit tudtommmal nagyon szeret.


Egy 17 éves győri lány


2010. jún. 22. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek van barátja,miért mondja meg neked,hogy mit csinálj a sajátoddal.???
2010. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos ezt én sem tudom. De mondom, nem viseli úgy látom jól, h a volt barátjával járok. Ezt mondjuk még meg is érteném, de akkor mondja a szemembe.
2010. jún. 22. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom,de ha igaz barátnőd lenne akkor nem zavarná,és a saját barátjával foglalkozna.De az is lehet,hogy féltékeny.Én leülnék vele beszélni,hogy mi a helyzet..
2010. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egész egyszerűen zavarja, hogy nem csak az "övé" vagy.

Nálam is hasonló dolog van, mert a barátnőmnek barátja van és néha zavar, hogy előrébb helyezi az ő közös dolgaikat, mint a miénket,de tudom, hogy boldog és soha nem akarnám, hogy szakítsanak. Akkor nem lennék igaz barát. :)

2010. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

attol még ti lehettek boldogok,szrj a barinodre..

mi a garancia h egy életre szol a barátságotok?

2010. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaja! A barátságok is elmúlnak sokszor, hírtelenül.
2010. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az nem szemétség hogy tudta hogy tetszik neked a fiú és mégis összejött vele még régebben?
2010. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos, de, dehát barát, ha ő boldog, annak örülök.

2010. jún. 22. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg igazi barátnőd akkor elfogaja hogy te szereted a volt pasiját ! meg valószínűleg azért volt meg a pasinak nem tetszett/vagy neki nem tetszett a pasi! ha az utóbbi akk nem értem miért ne jöhetnél vele össze de ha az első akkor már úgysem lesz köztük semmi mert a pasi téged szeret és nem őt! bocsi de nekem ez a véleményem
2010. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!