Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen féle iskolatáskát...

Milyen féle iskolatáskát vegyek majd a következő tanévre?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, oldaltáskát vegyek, vagy ilyen hátizsák szerű iskolatáskát, amit a hátán hord az ember?

Melyik a jobb szerintetek, egy gimnáziumba melyik illik jobban?


2013. júl. 6. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt amelyik Neked kényelmesebb.
2013. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én oldaltáskát vennék.
2013. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Az oldaltáska manapság nagyon felkapott. Ennyi a jó benne. Amúgy szétcseszi a hátadat, személyes tapasztalat. És amúgy is a lányokon néz ki jobban az oldaltáska. (szerintem)
2013. júl. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
az oldaltáskára mindenki azt mondta hogy milyen egészségtelen, de szerintem az az egészségtelen ha valaki 5 kilót cipel minden nap a hátán ;) magam részéről két füzet egy toll és számológép bele a kis cuksi oldaltatyómba oszt jóvagyok..
2013. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevés könyvet kell általában cipelned, akkor azt mondanám, hogy mindegy. Ha az oldaltáska tetszik, akkor olyat vegyél, ha pedig a sima hátizsák szerű, akkor olyat.

Viszont ha sokat kell cipelned, akkor kényelmesebb lesz a sima hátitáska. Nem rosszból mondja mindenki, hogy az kényelmesebb.

Nekem annyi könyvem van\volt, hogy az hihetetlen.


#4 > De menő vagy! JA NEM :D

2013. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Síva36 válasza:
Attól függ mennyi könyvet viszel:D
2013. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az oldaltáskától elferdül a hátad. :D Javaslok olyat, ami kényelmes és mindened belefér. Az a legfontosabb. Hátizsák szerű táskából is kapni mindenfélét. Egy gimnáziumba pedig minden illik.
2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
28%
Börönd a menő.
2013. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szerintem a hátizsák jobb, mint a válltáska. De te tudod. :)
2013. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Jobb a hátizsák, valóban egészségesebb a csontozat számára. De a nőknek az oldaltáska pántja szépen kiemeli a melleit :-)
2013. júl. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!