Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Normális ha így viselkednek...

Normális ha így viselkednek gimnáziumban? Miért tűrik meg az ilyen diákokat?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok. Jövőre fogok érettségizni, mert nyelvi előkészítős osztályba mentem.


A suli legproblémàsabb osztàlyàba sikerült bekerülnöm (a tanárok nem bírnak velünk, nagyon rossz az osztâly nagy szàzaléka, 4 èv alatt csak egy osztàlytàrsamat tanàcsoltàk el, eddig mindig, 'mindenki' kapott 'ùj esélyt'). Nem bírom elviselni, hogy azok az osztàlytàrsaim, akik eddig a baràtnőim voltak, megvàltoztak. Egész délelőtt visítanak, alpàri mòdon viselkednek (az egyik làny utàn màr köpködnek, a màsiknak iskolai szinten 'híre van', még a tanàrok közt is, hogy egy tanàrra ràmászott). Minden hètvégén eljàrnak bulizni, inni (lehet, velem van a baj, hogy nem bírom toleràlni őket...)


Van egy 21 éves osztálytársam is (velünk kezdte a gimit), aki folyton fekszik a padon, 'alszik', nem jegyzetel, nem tanul semmit, nekiment már egy osztálytársamnak is, mert beszólt neki. Csomó egyese van, de nem buktatják meg semmiből (van egy olyan sejtésem, hogy 'pénzeli' a tanárokat). E mellett szemtelen és nagyképű, mert gazdagok a szülei, és a tanároknak megmondja, hogy majd fizet (amikor mondják neki, hogy tanuljon legalább egy kettesre, mert megbukik).


Egy másik osztálytársam folyton járkál egész nap az órákon a terembe. A tanárok füzetébe belenéz, lapozgatja. Szintén nagyképű, 'beszólogatós'. Egy másik szintén nagyképű, 'laza' srác, aki poénkodva beszólogat a tanároknak, azt hiszi, hogy jó fej.


5-6 idióta van az osztályban, aki folyton 'produkálja magát'. Ha együtt vannak, végzetes. Ha csak egy-két ilyen 'aranyos' gyerek van a suliban, akkor viszonylag normális lenne az osztály.


Ma egyik órán kivették a szekrényből a papírtányérokat, és dobálták egymásnak a terem egyik végéből a másikba, és a többieket is dobálták. Alpárian viselkedtek.


Arról nem is mondok semmit, hogy 'megszokott', hogy órákon esznek, lekezelőek, flegmák, nagyképűek a tanárokkal is...


Normális ez a helyzet? Főleg, hogy egyházi gimnáziumról van szó... Miért nem rúgják ki őket? Ennyire kevés diák van, hogy az ilyen idiótákat is meg kell tűrni?



2013. máj. 24. 18:30
 1/8 anonim válasza:
Téged sajnállak,de a többiekkel már a tanárok sem tudnak mit kezdeni,csinálni gondolom.
2013. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sok szülő aki rá se rántott évekig a gyerekére, és most is a pénzelést gondolja törődésnek, keres egy egyházi iskolát, beteszi a gyerekét és ezzel a részéről el van intézve.

Az ilyen iskolák meg megpróbálják a lehetetlent és a normális diák meg szenved. Ha a párhuzamos osztályban jobb a helyzet, átkérhetnéd oda magadat.

2013. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez durva, sajnálom a helyzetedet. Nincs lehetőséged iskolát váltani? Én ezt tenném, mert sajnos ezeket megtűrik. Talán kevés a jelentkező, vagy belterjes az iskola, nem tudom... Melyik suliról van szó, hogy ennyire lehet mindent? Vagy melyik város ez?
2013. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Haha, kicsit azt hittem, az én sulimról beszélsz - már a legelején! Ráadásul egyházi suli is, igen, nálunk is kb ugyanez van -.-
2013. máj. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2013. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább priviben írjátok meg, hogy hol van, légyszi! Nem akarok hibát elkövetni a gyerekemmel, hogy véletlenül pont oda íratom be.
2013. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is íírd meg privátba,kérlek,csak nehogy odamenjen a lányom.
2013. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Drk91 válasza:
ez elég gáz, ha egyházi suliról van szó.. nagy valszeg az egyházi fegyelemből már kevesebb jutott. egyházi suliba járt a párom is, de ott fogták őket rendesen. Szerintem itt a szülőkkel van a gond, nem adnak nekik alapot, vagy elég lazán fogják őket otthon..
2016. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!