Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » "Elbeszélgetnél" a tanárral,...

"Elbeszélgetnél" a tanárral, ha a gyereked lenne az érintett?

Figyelt kérdés

ÉSSZEL kommentelj! A Gyakorin nagy a cenzúra.


https://www.youtube.com/watch?v=9dz-pCaQjaA



tegnap 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Ott is lehetnek elfojtott indulatok aki a lepontozásban éli ki magát :D
tegnap 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Elbeszélgetnék. Megkérdezném, hogy minek ment pedagógusnak ha azon élvezkedik hogy kisgyerekeket szégyenít meg. Megkérdezném hogy jó érzéssel tölti-e el a tudat, hogy lelkileg megnyomorít gyerekeket, örök traumát okozva. Megkérdezném hogy az ő főnöke levetkőzteti-e a tanári kar előtt, ha hibázik. Megkérdezném hogy szexuálisan vonzalmat érez-e a gyerekek iránt hogy meztelenül akarja őket látni. Megkérdezném hogy hogyan nem hányra el magát esténként a tükör előtt, és hogyan hajtja békés álomra a fejét ilyen gusztustalan jellemmel. Megkérdezném hogy szeretné-e egyszercsak az iskola előtti lámpaoszlophoz kötözve találni magát egy bugyiban.
tegnap 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fura ez a dolog. És ez nem egyszer történt meg, hanem évekig.

Az hogy lehet, hogy a gyerekek nem mesélték el otthon? Vagy a szülők tudtak róla, és nem tettek semmit?

Az én gyerekem tuti, hogy elmondta volna, és már aznap bementem volna az iskolába, és mindent megtettem volna, hogy az adott tanárt meghúzkodják, és kirúgják. Egyébként amit a 12-es írt, nekem is az jutott eszembe, hogy van ebben valami pedofília.

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A Tankerület elnöke nem ért rá az üggyel foglalkozni?!

Ha ezzel nem ér rá foglalkozni, akkor mivel foglalkozik?

tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen eseteket olvasva mindig arra gondolok, a legfontosabb az lesz, hogy a fiam fejébe véssem: ha bármi rossz történik vele, mondja el nekem. Ne szégyellje magát, ne higgye el, hogy bajba kerülhet.

Mert engem az döbbent meg, hogy elérik szegény gyerekeknél, hogy otthon is titkolják.

Mint az a kisfiú, akit felrúgott az edző. Az anyja a hírekből értesült, neki nem merte elmondani a gyereke. Ha nincs videó (a zéro telefonozás miatt ezután nem lesz), talán le is tagadják.


Pedig ma már nem az van, amivel bezzegelni szoktak az idióta boomerek: ha megverte a tanár, otthon hallgatott róla, különben otthon is megverték.

tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Írjátok itt többen a karate edzőt, ott is hányan nyomták, hogy elkapják, aztán semmi.

Vagy amikor az a rakás bohóc, a TETOVÁLT ÁLLATVÉDŐK meg a SZURKOLÓK AZ ÁLLATVÉDELEMÉRT vagy mi, meg a BETYÁRSEREG, nekiállnak emberkedni a Youtube-on, aztán semmi, hazamennek.


És nem, nem vagyok az erőszak híve, de Ukrajna, állítólag gyönyörű ebben az évszakban. https://www.youtube.com/watch?v=UR8zOsVcO_4

tegnap 22:15
 17/18 anonim ***** válasza:
Kellett nekünk rendszerváltás. 😪
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az tuti neki mennèk magamat ismerve!😡😡😡😡
ma 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!