Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » "Elbeszélgetnél" a tanárral,...

"Elbeszélgetnél" a tanárral, ha a gyereked lenne az érintett?

Figyelt kérdés

ÉSSZEL kommentelj! A Gyakorin nagy a cenzúra.


https://www.youtube.com/watch?v=9dz-pCaQjaA



tegnap 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

A hírekben láttam fél szemmel.

Összehívtak egy rendkívüli szülőit,szembesítették a tanárt,és több gyereket is elhoztak az iskolából.

Nem értem, már szemtől-szemben nem mernek beszélni a szülők a tanárral azonnal? Vagy mire vártak?

tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
A tanár kórházban lenne én meg előzetesben...
tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
2: nagy segítség lenne ez a családodnak... aztán a másik oldja meg, hogy x ideig csak egy fizu van.
tegnap 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén? Leszarom. Tetves világ van, és a tanárok 80%-a alkalmatlan idióta. Van mikor a f@sznak is van vége. Nálam itt szakadt el a cérna.
tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nem vagyok agyatlan típus. Hivatalos úton intéznék mindent.
tegnap 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 kürtőskalácska ***** válasza:
37%
Nincs gyerekem de ha ilyesmi lenne lehet ,hogy "agreszív" lennék bár tudom hogy hivatalos úton jobban kapna.
tegnap 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Aztán mikor mindent eltussolnak akkor beleér a kezed a bilibe és felébredsz...

Hallottunk valamit a múltkori gyerekfelrugdosó edzőbáról? Vagy mi van azokkal a tanárokkal akik nem szóltak hogy a kedves osztálytársak botot dugdostak a gyerek fenekébe?

tegnap 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
7-es messze nem vagyok cigány, és alapból még csak agresszív sem, meg amúgy is nő és valószínüleg csak a harag beszél belőlem most, de szívem szerint addig rúgnám az ilyen állatot míg mozog.
tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
9: az hogy rúgnád vagy meg is tennéd, aközött óriási a különbség…jogilag is.
tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Igen tudom, de néha tényleg félek hogy elpattan az a bizonyos húr, annyi mocsok ömlik ki mostanában a bezárt ajtók mögül.
tegnap 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!