Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » .Nálatok hanyadik osztályig...

.Nálatok hanyadik osztályig öltöznek át közösen a fiúk-lányok a testnevelés óráknál?

Figyelt kérdés

Csak a mostani legújabb iskolai botrány (büntetésből vetkőztetett diákok) kapcsán jutott eszembe a kérdés.

Manapság hogyan van, hanyadik osztály az amikor még közösen öltözik át az egész osztály, és mikortól kell külön fiú-lány öltöző?



tegnap 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mi már 25 éve is az osztályteremben öltöztünk 4. osztályig. Egyszerre mindig 2 osztálynak volt tesije, egy felsős és egy alsós osztálynak, nyilván a felsősöké volt az öltöző. Gondolom annak se örülnél, ha a 8.-osokkal öltözne az elsős gyereked...
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem értem, hogy ezt miért hagyják a szülők. Ok, értem, erre a sok tesiórás dologra nem gondoltam bele. De legalább az osztályteremben oldanák meg nemek szerint. Előbb a lányok, aztán a fiúk, de nem egyszerre.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
#12 Az oviban szerinted volt külön öltöző? Még a mosdó is közös, látják egymás mindenét. Egy első-másodikos még nem másabb. Harmadik-negyedikben kezdhetnek érni a nagyon korán érő lányok, onnantól illik csak a külön öltöző.
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%

12, én meg azt nem értem, hogy miért kéne megakadályozni?

Pubertás előtti kisgyerekek. 1-2 akad olyan, aki már lassan serdül.

Azért nem öltöznek egymás után, mert 10 perc van rá és azalatt is alig bírnak átöltözni. Ha feleznék, végképp nem menne.

Egyébként a gyerekeket (3. osztályosok) még egyáltalán nem zavarja, nálunk a szülők se pörögtek rajta.

4.-ben viszont már határeset lesz a dolog, addigra lesz pár lány, aki nőiesebb lesz. Addigra kitalálják.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Most elsős a fiam, külön öltöznek
tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nálunk már első osztályban evkozben. Mondjuk az 2000-ben volt...
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Sosem öltöztek együtt (még anno 30 éve az én időmben sem)
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Már elsőben is külön öltöztek.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Negyediktől a lányok a teremben, a fiúk a folyosón!!! öltöztek át. Hetedikben mehettek csak be az öltözőbe öltözni.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19# vagyok

Amikor én voltam iskolás, alsóban végig együtt öltöztünk a teremben, emlékszem kicipzározott és szétnyitott pulcsikkal takartuk egymást. Felsőben egy ideig az öltözőben voltunk külön, de utána a helyi sportcsarnokban voltak az órák megtartva, és ott csak egy öltözőt adtak át nekünk, de felváltva mentek be a lányok, utánuk a fiúk.

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!