Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » .Nálatok hanyadik osztályig...

.Nálatok hanyadik osztályig öltöznek át közösen a fiúk-lányok a testnevelés óráknál?

Figyelt kérdés

Csak a mostani legújabb iskolai botrány (büntetésből vetkőztetett diákok) kapcsán jutott eszembe a kérdés.

Manapság hogyan van, hanyadik osztály az amikor még közösen öltözik át az egész osztály, és mikortól kell külön fiú-lány öltöző?



tegnap 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nálunk 6.tól, de már harmadikban lett volna igény.. ráadásul nem az öltözőben hanem a teremben kellett, emiatt a lányok többsége évekig inkább a wcben öltözött.
tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Fiaméknál 4.-től volt, hogy először a lányok utána a fiúk öltöztek át az osztályteremben, 5.-től mentek az öltözőkbe. 3.-ig együtt öltöztek.
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Lányomék 4. osztálytól öltöztek külön. A fiúk az osztályteremben, a lányok pedig öltözőben.
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak elsőben és másodikban oltoztek át együtt.
tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk első osztálytól kezdve volt külön fiú és lány öltöző.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Elsőtől nálunk
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Nekem ez fura. Én majdnem 30 éve kezdtem az első osztályt, nekünk külön öltözőnk volt. Ha van külön fiú-lány öltöző az iskolában, hogy merülhet fel olyan, hogy együtt öltözzenek? Ez nekem abszurd.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy, hogy mivel már heti 5 kötelező tesi óra van, sokszor 3-4 osztálynak van egyszerre tesije, nincs hely az öltözőben.
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
De volt olyan is hogy a tanárnak nem volt kedve a szünetét az épület másik oldalán tölteni az öltözők közelében, mert ott nem volt KV és társaság.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

7, úgy hogy napi tesi van és a legkisebb iskolában is minimum 8 osztály.

Na most az én régi iskolámban évfolyamonként volt 8 osztály és erre 2-2 öltöző.... Egy nap meg max. 8 óra van, ezalatt kellene 64 osztálynak tornáznia. Már 30 éve, amikor még nem volt napi tesi, csak heti 2-3, már akkor is csak úgy jött ki a matek, ha az alsósok a teremben öltöztek.


3. osztályos a gyerekem, együtt öltöznek. Ezért kértek most a lányoknak topot a póló alá. A teljesen lapos, serdülés előtti lányoknak is és kiemelték, hogy atléta nem oké. Na az én gyerekem meg szenzoros és nem bírja elviselni magán, mondjuk nem is zavarják a fiúk, még nagyon baba gondolkodású.

Egész alsóban együtt fognak öltözni.

tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!