Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Jelenthet-e hátrányt az...

Jelenthet-e hátrányt az általános iskolába való felvételnél a BTMN minősítés?

Figyelt kérdés
A kiválasztott iskola nem a körzetink.
tegnapelőtt 23:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
tegnap 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Minimálisat, gondolom van csalogató vagy hasonló, ott úgyis kiszűrik..
tegnap 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mivel csak az sni-t kötelező jelölni a központi jelentkezési lapon, btmn jelölésére hely sincs, max. a kifejtős résznél írhatod bele.

Viszont: én mindenképpen javaslom, hogy olyan sulit válassz, ahol nem teherként gondolnak egy btmn-es gyerekre, mert az nektek lesz hátrány. Nem elég bejutni, bent is kell maradni.

tegnap 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Körzetinél nem, nem körzetinél igen.
tegnap 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Jelenthet. Egyik iskola sem akar bajlódni az SNISekkel és BTMnesekkel ha nem kötelező.
tegnap 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
Meg vagyok győződve róla, hogy csak az én gyerekem ment btmn-nel az összes válaszoló közül. 3. voltam.
tegnap 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

6


Tévesen. Az enyém is az volt. Nem vették fel a kiválasztott iskolaba, a körzetesbe került. 4. voltam. Tudod, ugyan hivatalosan nem kell jelölni , a rendszerben benne van.

tegnap 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
7, nem lekérhető a rendszerből.
tegnap 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

8


De.

tegnap 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%

9, ne viccelj már! Még a megyei szakszolgálathoz is papíron küldték át városon belül az adatokat a járási szakszolgálattól, mert még ők se tudják "lekérni", nemhogy az oktatási intézmények.

Igazgató ismerős is megmondta, hogy önbevalláson alapul. Ha nekik nem mondják, nem tudják meg. Az SNI más.

tegnap 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!