Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit lépnél a suli, mit a...

Mit lépnél a suli, mit a tanárok, és mit a támadók ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VzCt5o4Gw9k


ÉSSZEL írd a választ, mert itt nincs szólásszabadság! Kitörlik sajnos. :(


(Nem állítom, hogy nem történt volna meg, ha van, de még mindig azt gondolod, hogy nem kell minden suliba, legalább 2 iskolaőr? Mert amikor bevezették, sok iskola nem kérte, sőt tiltakozott ellenük. És sok szülő is nyomta a "A én gyerekem közelibe ne legyen alkoholistikus gumibotos verőember 12 Ikúval!")


És tényleg olyan nagy gond lenne, ha nem lenne alsó korhatára a bűntethetőségnek? Pl. az elkövetők miért ne mehetnének elmegyógyintézetbe, vagy javítóba, akár 8-10 évesen is, a pedo nevelők, meg süldő C-k közé?



szept. 15. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindet feljelenteném, és nem nyugodnék míg nem kapják meg a büntetést. Napközben az iskola és tanárok felelőssége ami a gyerekkel történik. A támadók meg.. ha már most ilyet tesznek később még rosszabbat fognak. Zárják be őket egy életre szabaduljon meg tőlük a társadalom.
szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Büntetést mindenkinek, kivétel nélkül. Letöltendőt és javító intézetet. Hogy van ennyi gonoszság egy gyerekben, milyenek lehetnek itt a szülők? Hát milyen egy mocskos, elqurt világban élünk.
szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látnék a dühtől szerintem ha az én gyerekemmel történne ez. Valószínű hogy már én is börtönben lennék és sosem szabadulnék. Ez talán elmond mindent.
szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Nem feltétlen a "rossz szülők" hibája. Sok normális, korrekt szülő gyereke is elkallódik. Rossz társaság, sokat dolgozó szülők, szegénység vagy épp gazdagság, ezek mind okozhatják, hogy a normális, korrekt szülő gyereke egy kis féreg lesz. Hány szülő tiltja a gimis lányát a 30-as, 40-es, 50-es pasiktól, miközben prostinak öltözve engedi el bulihelyre, ahol 17 évesen piál, cuccozik, és dugja 3 színes a WC-ben?
szept. 15. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális szülő gyereke nem tesz ilyet. Miután ma már bárki lehet tanár, de normális igazi pedagógus nem marad lassan a pályán egyre több ilyen lesz.

Az iskolaőr egy baromság, közeli ismerősöm fiának sulijába, viszanya lett az iskolaőrnek egy hetedikes kislánnyal.

szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ugye kérdezi mindenki hogy miért is szeretnénk ha nem vennék el a telefont a gyerektől. Ez ugyan extrém eset, de itt sem szóltak a tanárok. Úgy legalább a gyereknek lenne esélye menekülni és értesíteni a szülőt. Amúgy szerintem elásnám az elkövetőket jó mélyre.
szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel nem bírom fogni az egészet! Olyan düh van bennem a tanárok a bántalmazók iránt is h az nem igaz. Egy életre megnyomorították lelkikeg azt a szegény kisfiút! Ha nem lesz következménye, mind a tanárok mind az elkövetők felé akkor nincs igazság a földön.
szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!