Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennél, ha a 9 éves fiad...

Mit tennél, ha a 9 éves fiad belevagdosna a vállig érő hajába "mintákat" pont most suli előtt?

Figyelt kérdés

Elvileg valami focistánál látta... Ja, csak a focistának oldalt fel van nyírva és abba van hajtetkó vágva és nem a csak úgy ollóval a rendes, hosszú hajba... Még a szomszéd néni is szörnyülködik rajta.


Mit tennétek? Valahol továbbra is vállig ér, valahol (külső részeken) meg fejhez közel sikerült levágni, valahol meg csak hullámos az egész és az arcba lóg...


Nem igaz, hogy nem tudta júniusban, az EB alatt... Akkor se örülnénk neki, de most pláne nem. De szerinte amúgy tök jól sikerült és büszke rá...



aug. 28. 16:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

#30.

Persze, hogy tudják, hogy ápolt. De a tetű nem attól függ. Épp a puha, sokszor mosott hajat szereti. Másrészt a gyerekek nem a logikát keresik.


Pedig eléggé félteném én is... Vajon mit szól az osztálya stb.

aug. 28. 18:37
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félteni
aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

#32.

Miért? A te gyerekednek talán ilyen haja van? Hosszú, hullámos, szőke hajból kapták le csak úgy szünet utánra?

aug. 28. 18:45
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hosszú nem volt de igen ilyen kicsire lett számra levágva
aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

De ne itt problémázz, hanem vidd el egy normális fodrászhoz és tudatosítsd benne, hogy legközelebb inkább elmentek fodrászhoz, ha valami frizurát szeretne. Nincs annál cikibb mint otthon anya nyír egy tarkopasz frizurát a gyereknek.

Szerintem a férjetek sem ül le otthon a konyhaszékre, hogy na anya 6 milisre kérem.

aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:

#34.

Miért? Mekkora volt? Az nyilván semmi, ha 0,9 cm-böl lett 3 mm.

aug. 28. 19:11
 37/70 A kérdező kommentje:

#35.

Persze, ő sem. Neki is rendes frizurája van, borbélyhoz jár.

aug. 28. 19:12
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
Elvinném fodrászhoz, hogy hozzáértő ember vágja le és viszlát
aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:

#35.

Erre utaltam én is...

aug. 28. 19:18
 40/70 A kérdező kommentje:

#38.

Mondjuk ha nem lehetne más kihozni, akkor ő is csak ezt tudná csinálni.

aug. 28. 19:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!