Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennél, ha a 9 éves fiad...

Mit tennél, ha a 9 éves fiad belevagdosna a vállig érő hajába "mintákat" pont most suli előtt?

Figyelt kérdés

Elvileg valami focistánál látta... Ja, csak a focistának oldalt fel van nyírva és abba van hajtetkó vágva és nem a csak úgy ollóval a rendes, hosszú hajba... Még a szomszéd néni is szörnyülködik rajta.


Mit tennétek? Valahol továbbra is vállig ér, valahol (külső részeken) meg fejhez közel sikerült levágni, valahol meg csak hullámos az egész és az arcba lóg...


Nem igaz, hogy nem tudta júniusban, az EB alatt... Akkor se örülnénk neki, de most pláne nem. De szerinte amúgy tök jól sikerült és büszke rá...



aug. 28. 16:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasonló frizkót mint az említett sportolónak van nem lehet kihozni belőle? Mármint ahol teljesen lenyírta oda a minta... Vagy ez hülyeség?
aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:

#10.

Az a baj, hogy egy ennyire durván lenyírt hajra nem tudom mit reagálnának rá az osztálytársai, tanárai stb. Nem szeretném, ha cikiznék, bántanák vagy kérdezgetnék, hogy mi történt.

aug. 28. 17:45
 13/70 anonim ***** válasza:
92%

"De szerinte amúgy tök jól sikerült és büszke rá..."


Akkor mi a problema? Megy igy a suliba. Majd ha nem tetszik neki, akkor levagatod

aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

#11.

Az a baj, hogy a fejtetőre is belecsúszott pár helyen, bár talán mások oldalra fésülve? Nem tudom... Vagy összefogni?

aug. 28. 17:46
 15/70 A kérdező kommentje:

#13.

Az, hogy mindenki szörnyülködik rajta. Meg szerintem ezzel is cikiznék. Bár lehet, hogy csak magára akar büszke lenni, hogy ő aztán micsoda borbély, amúgy neki sem tetszik...


Vagy hagyni egy kicsit nőni? Nem tudom...

aug. 28. 17:48
 16/70 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel tennénk a lehető legjobbat, ami minden szempontból jó lenne, már amennyiben van ilyen...
aug. 28. 17:48
 17/70 anonim ***** válasza:
92%

Nem lenne durva. Ha meg kérdezik azt kell mondani hogy a nyári meleg nem rudta hosszú hajjal elviselni így le lett vágva.

De amúgy meg időközönként jót tesz a hajhagymáonak tudjanak pihenni mert a hosszú hajnak van tömege is

aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
92%
De neki tetszik. Mindegy miért mondja. Max kérdezd meg tőle, hogy Janika biztosan így akarsz iskolába menni? Ha azt mondja igen, akkor így megy. Ha cikizik, akkor majd iskola után szól, hogy mégiscsak le akarja vagatni a haját
aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
27%
#11 vagyok, hát akkor nem tudom... talán ha úgy fogod össze nem látszik annyira. A másik megoldás a nullásgép...
aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:

#17.

De akkor normál esetben nem nyírnák le pár millisre az egészet, mint egy birkát, hanem vágnának valami rövid fazont.


Vagy előfordul ilyen váltás? Emiatt nem cikiznék?


#18.

Milyenre? :D Amivel szintén cikiznék?


Mondjuk, ha a kislányok mondanák neki, hogy nagyon csúnya... Vagy ennyi idősen még nem törődnek a kisfiúk a lányok véleményével? Ő terel mindig.

aug. 28. 17:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!