Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyibe került nektek az...

Mennyibe került nektek az iskolakezdés és hanyadikba megy a gyerek?

Figyelt kérdés

#Iskola, tanszer, gyerek,
aug. 19. 13:58
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
37%
23. Azt kifelejtetted, hogy Angliában nem is tanulnak semmit. Mint egy gyerekmegőrző, olyan csak. Számolni is alig tud, és csak az ujján egy átlag angol.
aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

4.es lesz. Írószerbe kb 20.000ft-ot hagytam. Lehetett volna kb 5 ezerrel kevesebb,de vettem plusz 1 csomag színest meg plussz grafitokat,radírokat,faragót is,meg plusszba vonalas füzetet ha mégiscsak több kell mibt ami a listán volt h ne kelljen 1-2 hónap múlva futkozni írószerbe.

Tesi cucc,tesi cipő, benti cipő kb 15.000ft volt.

Ehez én még hozzá számolom h most aug elején ki kellett fizetni a szeptemberi kaját 15.000ft(csak ebéd),és aug végén még a szeptemberi fizu elött fizetni kell az októberit is,az kb ennyi lesz

aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Jó sok ha csak az ebéd 15 ezer. Nekünk a háromszori étkezés ennyi.
aug. 23. 12:39
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nálunk 16 ezer csak az ebéd. És rendszeresen emelik.
aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Az óvodában ha ki kéne fizetni, a 3x étkezés 20.500 Ft lenne.


(Ingyenesek vagyunk jelenleg az, csak viszonyításképp írtam le, az általános iskolás gyerekemé úgy lett volna 14ezer, hogy ő csak ebédel. A középiskolásom meg kikötötte, hogy ő nem akar ott enni, így arról fogalmam sincs, mennyi lenne.)

aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nálunk iskolában 21 ezer, oviban 15 egy havi étkezés.
aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly a 3 étkezés 16 ezer körüli volt havonta, de kisváros, Szabolcsban. Idén emelnek mondjuk.
aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
2 gyereknek 10.000 Ft a papír, írószer, füzet ilyesmi. A ruhák sokkal több.
aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ja, harmadikba és nyolcadikba mennek.
aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok volt, mert minden alkalommal komplett új ruhatár kell, persze akkor is öltözne, ha nem járna iskolába. De az ünneplő ing, nadrág, benti cipő, tornacipő ez minden évben kell, és ezek a legdrágábbak, és sajnos mindig kinövi, már kicsi a tavalyi.

A fekete nadrág, ami tavaly 5000 ft volt, ugyanabban a boltban most 12.000 Ft, majdnem hanyatt estem.

Tornacipő már nincs a méretében, vagy nem tudom hol vehetnék, bejártam a várost. Igaz, 47-es a lába, de hát a középiskolásoknak is van tornaórája, nem? Úgyhogy vettem egy futócipőt neki 20.000-ért. Ünneplő cipőt már nem is veszek neki, ez is fekete, legyen ez jó arra az évi 2 alkalomra.

8.-ba megy a fiam, technika meg rajzórára már nem nagyon vettem neki semmit, csak rajzlapot.

Füzetek, toll, ceruza, ilyesmi kb. 20.000 ft.

Van egy lányom is, ő már középiskolás, szerencsére ő már nem nő, neki csak a füzetek kellettek.

aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!