Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyibe került nektek az...

Mennyibe került nektek az iskolakezdés és hanyadikba megy a gyerek?

Figyelt kérdés

#Iskola, tanszer, gyerek,
aug. 19. 13:58
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

Nyolcadikos lesz a lányom. Vettünk 3 db tollat, meg 3 db tesi pólót. Az egész nem volt 5000 Ft.

Tavaly kaptunk egy csomó füzetet, abból van még egy csomó.

aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
9-es! Nálatok miket kértek? Nekem ez nagyon soknak tűnik, bár ki tudja...?
aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
A 6. osztályba menőnek nem vettem semmit, füzetből több tanár is kérte, hogy a tavalyit folytassák. Amibe két oldalt írtak, abból ki szoktam tépni azokat a lapokat, amire írtak és simán jó, akár más tantárgyhoz is. Mondjuk a vonalas füzeteknél ez csak felsőben működik. Táska, tolltartó van, írószereket és füzeteket pedig mindig akkor vásárolok, amikor a nyári roham után leárazzák, így mindig van itthon tartalék. Rajzcucc kb. az, amit elsőben vettem neki, alig használtak valamit, illetve a nagyobb testvére használható dolgait is eltettem. A nagyobb most kezdi a középiskolát, neki azért több cucc kell, illetve kollégista lesz, oda is kellett venni dolgokat. Arról, hogy a suliba konkrétan mi kell, azt mondták, hogy majd augusztus utolsó hetében küldik a listát, a szakmai tantárgyakra vettünk dolgokat, pl. cipőt, csizmát, próbacuccot. Ez benne volt kb. 200.000,- forintban.
aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
88%
Elsős lesz, mindennel együtt olyan 230 ezer(asztal, szék iskolatáska tolltartó benti cipő ünneplő stb is benne van)
aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

7.-be megy

kemény 10e volt :)


ünneplő, cipő, tornacucc, egyéb ruha, nem kell mind jó rá némelyik kissé nagy is

táska, tolltartó nem kell, nem akart másikat és szerencsére jó állapotban van mindkettő (a táska budmill 2 éve nyúzza) ha mégsem akkor majd év közben veszünk...

tavaly nagyon sok fűzetett kértek amiből a fele megvan, így csak 6db darab kellet, írószerekből is csak pár extra kellet és egy olló


a középsulisnak (végzős) 2db Rotring toll és 1db Rotring cerka kellet, minden más laptopon van/lesz neki

ez volt 5e


mi kaptunk adományt a gyerekeimnek tavaly és most is, így a legtöbb abból megvan. technika és rajzdoboz pl fullon. jelenleg van egy jó nagy doboz tanszer otthon (füzet írószer minden más) ja mondjuk pont kis alakú füzet nem volt benne :D

aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 3-as! Elárulnád, hol kérnek minden tantárgyhoz füzetboxot? Egyre több helyen hallom, és nem értem. Nálunk már elsőben sem fértek be a füzetboxba a lányom füzetei, annyi kellett naponta nekik...
aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%
Még semmit nem vettünk. 7-be megy a fiunk. Szerintem olyan 70-80ezer lesz. Új táska, tolltartó. Füzetek, ceeuzák stb.
aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
77%
3.osztályba megy, 20 e Ft megálltunk ünneplővel.
aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 babyboom567 ***** válasza:
79%

12es válaszoló:

ilyen listánk volt

4db vonalas füzet

2db matematika füzet

1db hangjegy füzet

2db sima füzet

3db hb-s grafit ceruza

2db vastag hb-s grafit ceruza

2db vékony kék/piros ceruza

1db vastag kék piros ceruza

1 db hegyező

2db radír

2db gumis dosszié

1tolltartó

1 iskolatáska

1 betűtartó

1db iratpapucs

1 db nagy négyzethálós füzet

1. db írok és rajzolok füzet

1 doboz színes korong

1 csomag színes pálcika

20db rajzlap

10 db műszaki rajzlap

1 db technika csomag

1 csomag írólap

1 csomag origami lap

1db olló

2db ragasztó stift

1db cellux

12 színű vizfesték

ecsetkészlet

,vizestálka

hurkapálca

krepp papír

színes gyurma

egyszínű gyurma

zsírkréta

gyurmaragasztó

ceruza és füzetcímke


2 csomag szalvéta, 2 csomag zsepi,pohár,nedves törlő,

tornacipő fehér póló fehér zokni,torna nadrág,tornazsák.


Ezeken kívül én még vettem kicsi babzsákot tornázni,számoló rudat,itthonra is ceruzákat, és festéket,és a vonalas meg a matek füzetből itthonra is.Illetve kb még egyszer megkaptuk kb az egész listát a nagyiktól.


Illetve még azt kihagytam az előbb, hogy mi is vettünk új íróasztalt ez 30ezer volt, de ez ugye nincs a listán értelemszerűen.

Egészen biztosan nem fog kelleni jövőre kb semmi a tornaruhán kívül.

aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
79%
19! Köszönöm szépen. Nekünk kb a fele kellett elsőben.
aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!