Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik elsősnek való iskolatás...

Melyik elsősnek való iskolatáska jobb? Csatos vagy cipzáros ?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztem iskolatáska választás terén , többnyire mindenhol azt látom , olvasom , hogy a csatos táskák jobb választás egy elsős osztályosnak.

Viszont amit a kisfiam kiválasztott az nem csatos hanem cipzáros.

Ezt a fajtát :

[link]

Ezt néztem még ami meg csatos :

[link]



júl. 9. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Egy elsősnek bármilyen záródású táskával meg kell bírkóznia. Még akkor is ha bötébb az átlagnal.

Lányom cipzáras táskája jó lesz most harmadikban is.

júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm ! Szerencsére nálunk nincs gond a cipzárral , eddig is ilyen táskái voltak .
júl. 9. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én cipzárasat vettem tavaly (az tetszett neki), szerintem olyan nagy különbség nincs a kettő között, hogy bármelyik zavarná a gyereket vagy nehézséget okozzon. (Már egyedül öltöznek, vetköznek... Ha saját magán feltud húzni egy cipzáras pulcsit, amit össze is kell ugye illeszteni elötte, akkor egy sima cipzár be-ki húzása sem jelenthet gondot). A merev falú azért jó (ehez ragaszkodtam), mert pakolni jobb bele, nem nyomódik össze stb nem amiatt írják, mert a csatosok legtöbbször merevfalúak? Cipzárosból meg ritkább, a legtöbb puhafalú?
júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó amit szeretne
júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Inkább méret, anyag alapján döntsetek.
júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kell egyáltalán táska?
júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért javasolják a csatost, mert azok ergonomikus hátizsákok. De a másik is az amit linkeltél. Szerintem az legyen amit ő választott.
júl. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zippzáros. A csatos merev táska nem jó. 3 hónap után lecseréltük. Nem fér bele egy kisebb uzsonnás doboz sem. Nagyon rossz pakolni bele, szinte tetrist kellett játszani. Én nagyon bánom, hogy elsőnek azt vettük.
aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!