Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit csináltok, ha "lejár (t)...

Szchylla kérdése:

Mit csináltok, ha "lejár (t) a GYES"? Olyan szülők válaszát várom, akiknek nincs, vagy nem volt hova visszamenni dolgozni, nem vágtak bele kistesó projektben.

Figyelt kérdés
Mit várhatok? Januárban lesz 3 éves a kislányom, és ugye lejár a GYESem, 1 éve keresek munkát, de nem igazán akar összejönni semmi, kistesót nem merek bevállalni pont az anyagiak végett. Párom sem keres valami túl jól, és ez a kevés is nagy kiesés lesz. Mit lehet tenni ezután, Ti mit tesztek, tettetek? Hogy alakul, alakult a 3. év után?

2013. okt. 4. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen munkát elválni,aztán mellette jobbat keresni. Más megoldás nincs.
2013. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én áruházakba jelentkeztem részmunkaidőben pénztárba. Nem fizetett sokat, de folyamatos volt a munkaviszonyom és mellette tudtam keresni "rendes" munkát.
2013. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Képezd magad. Nyelvet otthon is lehet, gyakorlatilag ingyen, tanulni.


Mi a végzettséged, milyen egyéb ismereteid vannak?

2013. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyáron járt le a gyesem, viszont már több, mint egy éve keresek munkát. Eljutottam már oda, hogy az árufeltöltő és pénztárosi állás is megfelelne, akár részmunkaidőben is, de még csak egy állásinterjúra sem hívtak be ennyi idő alatt.
2013. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!