Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor fogják emelni végre ezt...

Mikor fogják emelni végre ezt a potom összegü gyest?

Figyelt kérdés
Vagy ez igy marad örökre ,elég szomoru lenne
2013. aug. 15. 15:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
A GYES alanyi jogon jár, 1 napot sem kell érte dolgozni, 1 fillér adót nem kell befizetni. Meg kell köszönni és nem verni az asztalt hogy "több jár".
2013. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudod hogy nem dolgozott előtte?
2013. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
40%
Ha dolgozott előtte akkor már elég nagy a gyerek, hogy visszamenjen dolgozni. Persze könnyebb otthon lenni és szidni az egész világot mert nincs pénz.
2013. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nem verem az asztalt csak szomoru hogy ilyen kevés összegből kell megoldani a dolgokat ,de igen van munkahelyem csak nem tduom hogy fogok visszamenni mivel csak 12 órában engednek vissze és én 8 szeretnék dolgozni ,mivel akkor fog a kissebbikem oviba menni a nagy meg iskolát és érdekesen fogom megoldani a napi ellátásukat ha 2 napig reggel 7 este 8 ig nem látnak

Mert még ugyan a lánykánk 12 hós de hamar megy az idő

2013. aug. 15. 15:27
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

Ja és ha vissza megy dolgozni anyuka, akkor meg jönnek a nagyon okosak hogy hogy tehetett ilyet, hogy egy ilyen pici gyerek mellett visszamegy, nagyon korai ez még stb. stb.

Tudom, mert pont ebbe vagyok most benne. (visszamentem már dolgozni)

Egyébként tényleg nevetséges a gyes összege.

2013. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
És és alényeg hogy ha nem mehetek vissza akkor gyesen kell maradjAK ÉS EZÉRT KÉRDEZTEM MEG!!
2013. aug. 15. 15:28
 7/34 anonim ***** válasza:
19%
Kedves első! A GYES-ből igenis kell adózni...
2013. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%

Mivel választások lesznek, most biztos ígérgetni fogják hogy emelik. De nem hiszem, hogy meg is teszik, bárki nyer is jövőre.


Mások okosságait meg le kell szarni. Senkinek semmi köze hozzá, hogy a 2 éves (nem 2 hónapos) gyerekem bölcsibe adom.


A gyes nem arra van, hogy a család megéljen belőle.

2013. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Kedves 5 válaszoló végre egy NORMÁLIS EMBER aki megért és nem leugat !!!

Köszönöm a megértésedet főleg ha te is ebben a cipőben jársz

2013. aug. 15. 15:32
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

8-as, valóban nem arra való hogy abból egy egész család megéljen, de én ennek ellenére fenntartom azt hogy igenis nevetséges összeg!

Az élelmiszer árak ott tartanak mint Németországban....

2013. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!