Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
év elején elküldtek, tavalyról van egy teljes évem, ha idén még sikerül teherbe esni akkor szüléskor figyelembe veszik a tavalyi évet (nyilván jövőre szülnék) vagy az idei évet veszi figyelmembe, és akkor nem kapok semmit? Január végén küldtek el, tehát ebben az évben csak egy hónapom van
2013. júl. 24. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A GYED feltételei:

- a szülés pillanatában biztosítottnak kell lenned

- a szülést megelőző két évben belül 365 nap biztosítási idővel kell rendelkezned

Összege:

- a szülést megelőző naptári év, ami a te esetedben 2013. január és december közötti időszak, átlagkeresete

:-(

2013. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ohh :(



köszönöm

2013. júl. 24. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:

de most van biztosításod? Vagy munkanélküli vagy?

Amúgy én is ebben a cipőben jártam sajna...

Első voltam.

2013. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
munkanélküli vagyok,segélyt kapok
2013. júl. 24. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jár tgyás és gyed, ha ezek igénylésekor is munkahellyel rendelkezel. 365 biztosított napnak kell lennie a szülést megelőző 2 évben.
2013. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2013. júl. 24. 17:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!