Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jól szàmolták a tàppénzem?

Jól szàmolták a tàppénzem?

Figyelt kérdés
Január közepe óta van jogviszonyom és június eleje óta táppénzem vagyok 9-es kóddal. A családi adókedvezményt érvényesítem már 3 gyerek után illetve a bruttó ( illetve a nettó is így) bérem 326 ezer forint volt. 120 ezer forint táppénzt kapok, egy hónapra (kettőt szoktam egyszerre leadni). Akárhogy is számolom, nekem 160 ezer forint körül jön ki.

okt. 15. 10:29
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Így akkor a Csedet a havi bér alapján számolják vagy lebontják a napi bér szerint? Mert megvan úgyis a 120 nap, ha kiviszem belőle azt, hogy a gyerekkel itthon voltam. Mondjuk ha már a heti 2 szabadnapot is kiveszem, akkor már mindjárt nincs vagy nem lenne meg. Mert pl június 1. - 2.- re nem kaptam fizetést , mert a szabadnapomra (hétvegère) esett. Előtte pénteken gyermekápolási táppénzen voltam még, hétfőtől meg már 9-es kóddal.
okt. 15. 13:50
 32/32 A kérdező kommentje:
30/31… képzeld el, előtte dolgoztam egy helyen 9 éven keresztül….csak nem volt folyamatos, költözés miatt. Ne okoskodj bele abba, amit nem tudsz.
okt. 15. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!