Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy a OEP jól...

Honnan tudom, hogy a OEP jól számolta el a táppénzemet?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok, táppénzen. Mivel nem TB kifizetőhely a munkáltatóm, ezért a papírokat a OEPnek küldtem el, ez így eddig okés is. Nemrégiben utaltak, de én keveslem a pénzt. Honnan tudhatom meg, hogy a TB jól számolt-e, illetve hogy mennyi napra számolt? Küldenek valamilyen elszámolást, számfejtést? Vagy ezt személyesen kell megkérdezni?

Van tipp/ötlet?

köszi a válaszokat előre is.


2008. okt. 22. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!! énis így voltam, júniusban adtam le a papírt, legelőször augusztusban kaptam ..5000 ft-ot!!! nagyon megijedtem csak nem szúrják ki ezzel a szemem!!! Aztán a kis papírkán megnéztem, és szerencsére csak 5 napi táppénzem volt az, csak pont beleesett a hó vége. szóval nem egész havit küldtek. utána már rendesen jött, szerintem nézd meg te is a dátumot, hogy az az összeg amit kaptál, mennyi időre szól, rajta kell lennie. ha számlára kapod, szerintem ott is meg tudod nézni. remélem valamennyit segítettem:)
2008. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták a munkahelyemen hogy év végén fogok kapni egy elszámolást, amiben leírják hogy hogy és mennyit számoltak. Addig semmit, sőt, nekem az utaláson sem látszódott, hogy mettől meddig számoltak/utaltak... :(
2008. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, segítettél! Utalással kapom, és a számla részletes adatainál ott van az időszak, hogy hány napra kaptam meg! Azt eddig nem néztem!

Köszi mégegyszer! :)

Papír alapon egyébként ezt nem kapja meg az ember??

2008. okt. 22. 13:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

A közlemény rovatban fogod találni a számládon!

Valahogy így:

Utalványazonosító:XXXXX

TÁPPÉNZ-XX.XX(hó.nap)- XX.XX(hó.nap)

Br:XX.XXX (bruttó összeg) Jár:0 Adó

2008. okt. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!