Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Január 18-án adtam postára...

Január 18-án adtam postára családi adókedvezmény igénylésemet, a munkahelyem mégse számolta el január hónapra. Ezt törvényesen megtehetik?

Figyelt kérdés

a médiában azt hangoztatták,ha januárba beküldi az ember, már a januári fizetéssel megkapja

hol tudnék reklamálni?


2011. febr. 3. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van tértivevényed, vagy ajánlott cédulád, hogy igazolni tudd, hogy mikor postáztad? Talán az oep-nél, vagy a munkaügyi felügyelőségen foglalkoznak ezzel. Gondolom félredobták a papírt, ezért nem vették figyelembe. A következőt már jól számfejtik? Megkérdezted? Jövőre az adóbevalláskor vissza tudod igényelni, szóval nem vész el az összeg, csak gondolom bosszantó és kellett volna az összeg.
2011. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkahelyedre küldted akkor Ő továbbitja az illetékes helyre, és lehet hogy nem érkezett meg 31.-ig.

Nekem is a munkahely csinálja, még hó elején beküldtem, ő továbbította, de nem volt minden rendben ezért hiánypótló lapot küldtek a munkahelynek, én csak egy értesítési példányt kaptam. Azon az volt hogy jan 21-én érkezett be a papírom.

Mire minden papír megérkezett lehet hogy el is múlt 31.-e és akkor én sem kapom meg. Ezt még nem tudom mert még nem érkezett meg a gyed.

2011. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedni szeretnék, de tényleg jár a kedvezmény, mennyi a bruttó fizud?
2011. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok én úgy gondoltam, hogy a kérdező gyeden/tgyáson van és a munkahelye tb kifizetőhely.
2011. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen gyeden vagyok, ma beszéltem egy értelmesebb munkaügyissel, kiderült hogy megkaptam a családi adókedvezményt, az adójóváírást bénázták el, azt nem kaptam meg, de jövő hónaptól már kapom azt is.

köszi mégegyszer a válaszokat!

2011. febr. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!