Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen volt visszatérned...

Milyen volt visszatérned GYED/GYES-ről dolgozni, válaszolnál 5 kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Ugyanoda mentél vissza, és vissza akartál-e menni? Ha nem, mikor kezdtél el munkát keresni és emmnyi idő alatt sikerült?

2. Részmunkaidőben (4/6 óra) vagy teljesben mentél vissza?

3. Volt valamilyen félelmed a visszatérésre, és milyen érzés volt újra dolgozni az elején?

4. CV-ben, vagy interjúkon (ha máshova mentél): említetted a gyedes időszakot, gyerekeket vagy nem tetted szóvá a kieső időszakot?

5. Van bármi, amit említenél visszatérő anyukáknak, tippek, tanácsok?



szept. 18. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugyan oda, de egy komolyabb területre, teljes állásba. Élveztem, hogy végre hasznos vagyok.
szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1.ugyanoda mentem vissza, vissza akartam menni.

2.teljes időbe mentem vissza

3.főnököm hogyan fogja kezelni a kisgyerekes helyzetet (jól, ő is kisgyerekes)

4.nem voltam interjún, de biztos mondanám, hogy van gyerek (ahol ez probléma, az a hely nem ér semmit)

5.megjegyzésként hogy nekem nagyon rendes rugalmas főnököm van, jó a csapat szeretem a munkám. Heti 3 napot dolgozhatok otthonról, nem kell táppénzre mennem ha beteg a gyerek, vihetem hozhatom bölcsibe, oviba. Hozzáteszem, én mindig is nagyon tepertem és proaktív voltam a gyerekek előtt is.

tegnapelőtt 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És még annyi hogy nekem megváltás volt a visszatérés. Soha de soha nem kezdeném elölről a babázást amellett hogy szeretem a gyerekeimet.
tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!